Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
18:11, 01 sie 2012
Irenko, nadrabiam zaległości w odpowiedziach
pozdrowionka!
Byłam u Sebka z wizytą i widziałam samosiejki paproci. Nie wiem skąd ale u mnie jest mnóstwo bratków samosiejek. W begoniach, runiance, bukszpanach a nawet w szczelinie przy schodach. Ja je wyrywam a one znowu rosną
![]()
Obok mojej działki oprócz jeziora są stawy. Tak naprawdę o około 18 godz wyglądało. Woda była właśnie taka jak na zdjęciach. Mieszka tam para łąbędzi.
![]()
![]()
O rany !!!
Nawet nie przypuszczałam, że tyle osób do mnie zagląda.
Dziękuję.
Ostatnio Was troszkę zaniedbuję, bo czas na przetwory, a jak pewnie już wiecie mam na ich punkcie bzika.Wybaczycie, że jeszcze przez kilka dni będę tylko przelotnie.
Spiżarka mi się zapełnia. Ostatnio do grona ugotowanych dołączyły ogóry.
![]()
![]()
Zrobiłam kilka słoików eksperymentalnie z winogronami. Ciekawe czy będą inaczej smakowały.
![]()
Jest plusik przy wątku i też myślałem że Kasia się melduje. Pozdrawiam więc wszystkich odwiedzających w imieniu Kasi.
Tarasowe niebieskości
![]()
psianka, szafirowa burza
![]()
i ołownik
![]()
[
Tarasowe niebieskości
![]()
psianka, szafirowa burza
![]()
i ołownik
![]()
![]()
Dorodne, nasycone kolorem, malownicze, bardzo lubię Twój ogród, jest tam wszystko co trzeba...
zachwyciły mnie floksu i mieczyki; moje uciachałam do wazonu, strasznie się wykładały