Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 17:28, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
wanda7 napisał(a)
Celinko, witaj
Robercie, będę na pewno








z wielką przyjemnością wypiłabym kawę, uroczo!
Moje storczyki 17:27, 01 sie 2012

Dołączył: 06 sty 2012
Posty: 10
Do góry
Moje storczyki 17:25, 01 sie 2012

Dołączył: 06 sty 2012
Posty: 10
Do góry
Ogród... reni 17:23, 01 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry




Moje storczyki 17:23, 01 sie 2012

Dołączył: 06 sty 2012
Posty: 10
Do góry
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:18, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Wracam do pracy do kamieniołomów Dzięki za uwagi.
U mnie pętelek jeszcze nie widziałam. Muszę poszukać.

Jeszcze wkleję moje berberysy (tak dla kontroli), co już chyba jesień czują, bo zaczęły się przebarwiać. W tym tempie to chyba je w stanie bezlistnym posadzę, he he.






Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:16, 01 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
a jak młode im rosną to tworzą takie pętelki? Moim najpierw robią się pętelki, a potem jak się koniec listka uwolni to sterczy jak jeż. Może Twoje faktycznie gniecione są
tutaj to widać:
Przedwiośnie ogrodu..:) 17:14, 01 sie 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Do góry
Zrobiłam jeszcze trochę zakupów, dzis wyznaczyłam rabate. Wklejam zdjecie. Zobaczcie i moze ktos cos by poprzestawiał, aby było lepiej. Jutro przekopie rabate i bede sadzic. Wzdłuż tarasu będzie zywopłocik z bukszpanu, pytanie czy nie pociągnąc go tez wdłuż sciany z oknem-czy to juz za duzo ?
Rabata bez tej kordyliny w tle
miała byc prostokątna, ale jednak zdecydowałam, ze bedzie zaokrąglona tu z lewej strony, dzis szpadelkiem wykroiłam linie rabaty. Wszystko ma byc podsadzone zrawkami.
Nasz mały raj na ziemi :) 17:13, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Asiu, gratki
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:02, 01 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
zobacz, tutaj widac coś takiego:
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 17:01, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Danusza napisał(a)





ale cudne zdjęcie! witaj Wandziu zawsze u ciebie odetchnę w cieniu


też się zachwyciłam
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:00, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Mam ich ponad 100. Reszta będzie przed szambem po drugiej stronie drogi.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:58, 01 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
irena_milek napisał(a)


a temu misiu co się stało, że tak leży?

Co to to prążkowane przed rozchodnikiem?
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 16:48, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
dosadziłam drugą kępę margeritek wieloletnich, są kremowe, bardzo łądne ale niezłe z nich pijaki

a liliowce nadal kwitną, ale wytrzymałe

Moje poletko 16:47, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gabriela napisał(a)



Widzę, że to jeden z lepszych hodowanych kwiatuszków w Twoim ogrodzie?. Już sama nie wiem, który mi się bardziej podoba - róże, lilie, floksy czy ten powyżej?


Gabrysiu, jak ty to zgrabnie ujęłąś! Celino, masz bardzo udane te trzy kwiatki
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 16:41, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Jeszcze wkleję jak to miało być wg projektu

Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012 16:34, 01 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
ja jestem obok Danusi
też zapraszam i ze swej strony piszę się na oglądanie pozostałych, pobliskich ogrodów!
co do dnia postaram się dostosować, póki co nie mam planów na najbliższy czas....
teraz hortensje królują, więc jest co podziwiać
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 16:29, 01 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
I druga rabata z hortensjami i budlejami, Anabelki trochę się wykładają



na tym zdjęciu widać jak nieoczekiwanie dla mnie budleje z małych patyczków wybujały zagłuszając jedną z hortensji... choć miały być tylko dodatkiem

Zielono mi! 16:28, 01 sie 2012


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Do góry
A to moje pierwsze jeżówki.

Oraz ostróżki.

Pierwsza ketmia.

I klematis.

Wszystkie "pierwsze", to wynik zniszczeń zimowych.
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 16:26, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Już prawie widać rzekę, ale coś mi jeden meander nie wyszedł
Dopiero jak wysypałam kamyczki to mi się ukazał. Muszę go złagodzić, bo nieładnie wygląda. Nie wiem jak ja to zmierzyłam.
I została jeszcze strasznie żmudna robota zbierania najdrobniejszych kamyczków z samej włókniny i płukanie ich, bo są strasznie zamulone.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies