PIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekałam na nie i jakoś mnie omineło......dopiero zaczełąm szukać, patrzę i ........................śliczne
Naprawdę wygląda bardzo ciekawie
Czekam na fotki z tłem.jak juz ustawisz na miejscu oczywiście
pozdrawiam
moja chora hosta
jedna już padła, a druga wygląda tak:
może ktoś wie co jej jest?
Pojęcia nie mam, ale widzę, że żurawka ją całkowicie zdominowała. Strasznie blisko tej żurawki rośnie. I czy ja się mylę, czy to miejsce, w którym rośnie hosta, jest słoneczne? Hosta lubi cień, no, może być półcień.
Niby na tym zdjeciu powyżej widać jakiś cień, ale na innych, do których sobie pobiegłam - nie bardzo ten cień jest
Ja bym ją stamtąd szybciutko zabrała, dała nową ziemię. Nawet do donicy można ją wsadzić na czas kuracji - łatwiej będzie jej znaleźć stosowne stanowisko.
Niczym nie ryzykujesz, jeśłi ma paść, to i tak padnie
Moja kula dostała kołnierzyk ... podpatrzone u Justyny ( Stychaz) dzieki
Madzia śliczne połączenie
Zastanawiałam się u mnie nad wejściem do domku.... Ostatnio stały tam zakupione tuje Szmaragd i bardzo się mi spodobały takie zielone stożki. Fajnie komponowały z drewnem. Drewniane donice, daszek...
Teraz mam hosty ale chyba to nie to.... Pewnie będą kolejne zmiany
moja chora hosta
jedna już padła, a druga wygląda tak:
może ktoś wie co jej jest?
Na wiosnę obie były piękne, a potem zaczęły wypadać im liście - jakby gnić.
Wyczytałam że nie można podlewać ich zraszaczem więc metodę podlewania zmieniłam, ale ona nadal nie wygląda dobrze - kwiat sam jej odpadł