Ogród u stóp klasztoru
23:57, 22 lip 2012
a własnie robiłam dzisiaj fotki rodzinne u mamci i zupełnie przypadkiem rudbekia pełna
brązowa pod tojeścią
a to moja mamuśka - 80 latka .....a jakże z córuniami - wybaczcie , ale nie mogłam się powstrzymać
brązowa pod tojeścią
a to moja mamuśka - 80 latka .....a jakże z córuniami - wybaczcie , ale nie mogłam się powstrzymać