Dolina Tęczy
15:05, 22 lip 2012
I jeszcze w temacie nauki 
Wiosną wydzieliłam w moim miniwarzywniczku kwaterkę wielkości kuchennej ściereczki i powtykałam w nią nasionka, które zimą wyjęłam z małych dekoracyjnych dyniątek.
O.
I tak one wyglądają teraz.
Zakryły 3/4 całego warzywniczka i wylazły na trawnik
Mam tylko nadzieję, że dynie będą jednak male...
Wiosną wydzieliłam w moim miniwarzywniczku kwaterkę wielkości kuchennej ściereczki i powtykałam w nią nasionka, które zimą wyjęłam z małych dekoracyjnych dyniątek.
O.
I tak one wyglądają teraz.
Zakryły 3/4 całego warzywniczka i wylazły na trawnik
Mam tylko nadzieję, że dynie będą jednak male...