Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród pod pliszką 14:58, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 501
Do góry
Zima
Ogród Basi 13:45, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
basia3012 napisał(a)






Bardzo lubię to miejsce u Ciebie U mnie te małe tawuły na frontowej też mają liście
Ogród w dolinie 13:40, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
A dziś minus 2 i rano mgła, dzieci zaliczyły sanki ale śniegu trochę za mało, za to bitwa na śnieżki udana





Miłego weekendu wszystkim
Ogród w dolinie 13:33, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Dorii napisał(a)
U mnie też mróz dziś -7 w nocy -10 było.

Skorzystam z pomysłu na spodnie z Softshell, nie mogę dostać ocieplanych dla starszego.


Polecam, fajne wzory softshellu można kupić, dzieci mogą wybrać. Pierwszy raz szyłam Softshell i szylo się bardzo przyjemnie
Moja córka jest bardzo szczupła i nie chce nosić za szerokich spodni

Dla syna uszyłam w fiaciki

Ogród Basi i Romka 12:59, 11 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
antracyt napisał(a)
Pięknie biało też dzisiaj udało mi się zdjęcia "stołówkowe" zrobić


Cieszę się z nich jak dziecko i były nawet przez chwilę dwa grubodzioby, zrobiłam im fotkę ale słabo tak przez okno zdjęcia wychodzą, a no dworze za bardzo płochliwe są

Spełnione marzenia 12:59, 11 gru 2021


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 634
Do góry
Choinka...
Spełnione marzenia 12:35, 11 gru 2021


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 634
Do góry
Zima cd...
Zieleń, drewno i antracyt 12:24, 11 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry

I moje głodomory dzisiaj tylko sikorka chciały pozować
Działka prawie w Borach Tucholskich 12:23, 11 gru 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Wszyscy ją chwalą to się skusiłem (mimo ceny) i nawet odkłady jakieś kombinowałem

Zieleń, drewno i antracyt 12:13, 11 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
W przerwie między porządkami zrobiłam obchód ogrodu. Słońce wyszło i zrobiło się piękne Nieletnie zadeptały biały dywan na trawniku, więc tylko trochę zbliżeń wstawiam

Jabłonki w biżuterii
Ogród Basi i Romka 11:10, 11 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Stołówka się zapełnia wróble I sikorki zdjęcia przez szybę, trochę słabiej widać, ale są goście







Ogród Basi i Romka 10:32, 11 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry








Ogród Basi i Romka 10:29, 11 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Weekendowy obchód po ogrodzie







Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:15, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:14, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:14, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:13, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:12, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:12, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Moje ogrodowe wzloty i upadki 09:11, 11 gru 2021


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies