Polecam, fajne wzory softshellu można kupić, dzieci mogą wybrać. Pierwszy raz szyłam Softshell i szylo się bardzo przyjemnie
Moja córka jest bardzo szczupła i nie chce nosić za szerokich spodni
Cieszę się z nich jak dziecko i były nawet przez chwilę dwa grubodzioby, zrobiłam im fotkę ale słabo tak przez okno zdjęcia wychodzą, a no dworze za bardzo płochliwe są
W przerwie między porządkami zrobiłam obchód ogrodu. Słońce wyszło i zrobiło się piękne Nieletnie zadeptały biały dywan na trawniku, więc tylko trochę zbliżeń wstawiam
Jabłonki w biżuterii