Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 08:52, 08 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zaglądam do was po trochu, jednak weny mi brak do pisania. Plany na przyszły rok jakieś są w kierunku rabaty przy bramie. Planujemy tam jabłonki ozdobne, lilaki palibiny- jabłonki i lilaki już mamy, liczę, że przeżyją , cisy, trzcinniki, rozchodniki i nie wiem co jeszcze może jakieś rudbekie i pewnie tawuły japońskie Nic nadzwyczajnego

Zdjęcie przez okno, bo dziś strasznie zimno, rano było -10 na termometrze. Może później wyjdę na chwilę i zrobię zdjęcia pobielonych szronem/szadzią roślin.



Ja się staram zająć czymś pożytecznym, tutaj spodnie Softshell (do wciągnięcia na inne spodnie) dla córki




____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Anda 09:12, 08 gru 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33394
Świetna krawcowa z Ciebie

U mnie cieplej całe szczęście, bo nie lubię zimy poniżej 5 stopni w plusie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorii 10:47, 08 gru 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
U mnie też mróz dziś -7 w nocy -10 było.

Skorzystam z pomysłu na spodnie z Softshell, nie mogę dostać ocieplanych dla starszego.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
basia3012 22:05, 08 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Asiu, zdolniacha z Ciebie. Nie tylko w ogrodzie sobie super radzisz ale i szyjesz piękne i potrzebne rzeczy. Córka na pewno się cieszy.

Gratuluję 400.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 08:03, 09 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gdy tak mrozi to trudno jakoś się zebrać i twórczo myśleć. Mnie również nawet emocje związane ze świętami jakoś opadły. Co to się robi ? pandemia czy co nas tak przygnębia? Ja tam czekam na wiosnę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Roocika 13:30, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Anda napisał(a)
Świetna krawcowa z Ciebie

U mnie cieplej całe szczęście, bo nie lubię zimy poniżej 5 stopni w plusie


Ewa, dzięki za pochwały Te spodnie to było wyzwanie, bo córka jest bardzo szczupła, sklepowe spodnie na jej wzrost są dwa razy za duże. Te przynajmniej z chęcią zakłada, a przy minus 10 to coś trzeba dodatkowo założyć.

U nas już cieplej, dziś minus dwa
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 13:33, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dorii napisał(a)
U mnie też mróz dziś -7 w nocy -10 było.

Skorzystam z pomysłu na spodnie z Softshell, nie mogę dostać ocieplanych dla starszego.


Polecam, fajne wzory softshellu można kupić, dzieci mogą wybrać. Pierwszy raz szyłam Softshell i szylo się bardzo przyjemnie
Moja córka jest bardzo szczupła i nie chce nosić za szerokich spodni

Dla syna uszyłam w fiaciki

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 13:35, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
basia3012 napisał(a)
Asiu, zdolniacha z Ciebie. Nie tylko w ogrodzie sobie super radzisz ale i szyjesz piękne i potrzebne rzeczy. Córka na pewno się cieszy.

Gratuluję 400.


Basiu, dziękuję za miłe słowa. Córka jest zadowolona, wzór sama wybrała, a ja pilnowałam, żeby krój był w miarę dopasowany , bo takie były wymagania
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 13:38, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gardenarium napisał(a)
Gdy tak mrozi to trudno jakoś się zebrać i twórczo myśleć. Mnie również nawet emocje związane ze świętami jakoś opadły. Co to się robi ? pandemia czy co nas tak przygnębia? Ja tam czekam na wiosnę.


Danusiu, trzeba się jakoś odnaleźć w "nowym porządku", mnie się on nie podoba ale cóż.

Tej zimy nie planuję nic ogrodowo, bo nadmiar planów ostatnio na mnie działa odwrotnie, tyle jest u nas spraw do dokończenia...
Czekam na Twoją nową książkę, może mi jakoś ułatwi
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 13:40, 11 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A dziś minus 2 i rano mgła, dzieci zaliczyły sanki ale śniegu trochę za mało, za to bitwa na śnieżki udana





Miłego weekendu wszystkim
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies