Wilczy ogród
14:59, 28 lis 2021
Magicznie
Madziu cudownie przypudrowany ogród uchwyciłaś, pewnie było wcześnie rano, jedyna taka chwila
Co tam za nowe fundamenty, pewnie nie nadrobię zaległości
Sunia jak zawsze wygląda na szczęśliwą jej przymrozki nie straszne zaraz będzie się cieszyć
pierwszym śniegiem
U nas dopiero od tygodnia ekipa brukarska zaczęła prace z podjazdem.
Ściskam mocno i trzymajcie się zdrowo i ciepło
Madziu cudownie przypudrowany ogród uchwyciłaś, pewnie było wcześnie rano, jedyna taka chwila
Co tam za nowe fundamenty, pewnie nie nadrobię zaległości
Sunia jak zawsze wygląda na szczęśliwą jej przymrozki nie straszne zaraz będzie się cieszyć
pierwszym śniegiem
U nas dopiero od tygodnia ekipa brukarska zaczęła prace z podjazdem.
Ściskam mocno i trzymajcie się zdrowo i ciepło