Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:01, 27 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
jolanka napisał(a)
Madziu, jak zwykle czarujesz tymi niby niedoróbkami, nieporządkiem
Cudne zdjęcia, ten szronik nadał taki bajkowy charakter, pięknie


Jola na fotkach nie widać chwastów a ja mam trochę pedantyczną naturę i lubię taki sterylny porządeczek -a nie jestem w stanie na bieżąco mieć tak jak lubię ,stąd może moje lekkie marudzenie -ogólnie lubię mój ogród

dzięki za pochwały
u Ciebie ostatnio oglądałam rewelacyjne ptasie fotki


sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale ogród mrozem zaczarowany cudnie Pomiziaj Rawenkę, u nas w ogrodzie nowy mieszkaniec


Sylwia dziękuję Rawena wymiziana lecę do Ciebie oglądać nowego mieszkańca

anpi napisał(a)
Pięknie zmrożony ogród, wszelkie trawy zachwycają! Ja zaczęłam wiązać swoje. Miałam już pierwsze prószenie śniegiem i nie uśmiecha mi się wiązać ich ośnieżonych( tak jak w tamtym roku), czy gdy mróz szczypie w ręce. Myślałam, że dziś dokończę, ale padał deszcz. Bylin trochę powycinałam, by wiosną było lżej. U ciebie za to ślicznie wyglądają przypudrowane


Aniu dziękuję za pochwały
ja może jutro trochę traw powiążę -zależy jaka pogoda będzie .....
byliny tylko na 2 rabatach wycięłam -resztę prac zostawiam ,aż najdzie mnie większa chęć działania
Buziaki

SlonecznyOgrod napisał(a)
Madziu jak cudnie u Ciebie jesienią, sporo zdjęć wstawiłaś jest co oglądać
Trawy szybko wypełniły rabaty i nawet te świeżo sadzone wzdłuż siatki na nowej części grają pierwsze skrzypce, dzięki nim widać nowe rabaty


Darcia dziękuję trawy teraz grają pierwsze skrzypce
ale zobaczysz wiosną ,jak będę na nie narzekać-to ścinanie i sprzątanie po nich mnie trochę przeraża -sporo ich już mam do cięcia

chyba przez zimę poszukam sobie nowej zabawki -czyli piły do ich ścinania -te elektryczne żywopłotowe na tych największych trawach mi się coś zacinają i za długo trwa te ścinanie .....
Buziaki
ps.
a Ty swoje miskanty czym ścinasz ?

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eda 00:15, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie ...czekam na taki słoneczno mglisty mrozik uwielbiam wtedy zbliżenia robić macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
nicol21 14:16, 28 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Piękny ten oszroniony ogród.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agania 14:59, 28 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magicznie


Madziu cudownie przypudrowany ogród uchwyciłaś, pewnie było wcześnie rano, jedyna taka chwila

Co tam za nowe fundamenty, pewnie nie nadrobię zaległości

Sunia jak zawsze wygląda na szczęśliwą jej przymrozki nie straszne zaraz będzie się cieszyć
pierwszym śniegiem

U nas dopiero od tygodnia ekipa brukarska zaczęła prace z podjazdem.

Ściskam mocno i trzymajcie się zdrowo i ciepło

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 16:59, 28 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Madziu, solidnie u Was przymroziło. Ile było na -?
Ogród oszroniony piękny. I rododendrony już listki zwinęły. Musiało być z sporo poniżej 0.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
kasiek 18:31, 28 lis 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale fajnie uchwyciłaś szron - jest jak w bajce U Ciebie byliny to podstawa więc do wiosny zdobią ogród, jeszcze jak je przyprószy śnieg to będzie magicznie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Urszulla 18:37, 28 lis 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Madziu, piękne zdjęcia wrzuciłaś
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Monia81 18:53, 28 lis 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Madzia pięknie, ogród oszroniony cudnie a śnieg miałaś? buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 18:31, 29 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
eda napisał(a)
Pięknie ...czekam na taki słoneczno mglisty mrozik uwielbiam wtedy zbliżenia robić macham


Eda dziękuję za pochwały
teraz już bardziej buro -dziś padał śnieg ,ale nic z niego nie zostało -topniał od razu

nicol21 napisał(a)
Piękny ten oszroniony ogród.

Dziękuję
Taki ładniejszy dzień się trafił -trzeba było uwiecznić

basia3012 napisał(a)
Madziu, solidnie u Was przymroziło. Ile było na -?
Ogród oszroniony piękny. I rododendrony już listki zwinęły. Musiało być z sporo poniżej 0.


Basiu jakoś niewiele poniżej zera ,ale nie wiem dokładnie fotki cykane coś około 8 rano

kasiek napisał(a)
Ale fajnie uchwyciłaś szron - jest jak w bajce U Ciebie byliny to podstawa więc do wiosny zdobią ogród, jeszcze jak je przyprószy śnieg to będzie magicznie!


Kasiu odwiozłam córę do szkoły i szybciutko przeleciałam z aparatem po ogrodzie ,bo teraz coraz mniej takich ładnych dni -jedynie faktycznie ,jak śnieżek spadnie ,to będzie ładnie też

Urszulla napisał(a)
Madziu, piękne zdjęcia wrzuciłaś

Ula czasem uda mi się poczarować
Buziaki

Monia81 napisał(a)
Madzia pięknie, ogród oszroniony cudnie a śnieg miałaś? buziaki

Monia dziękuję

dziś padał śnieg ,ale od razu topniał -wracałam z pracy ,to już tylko resztka leżała
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:33, 29 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Agania napisał(a)
Magicznie


Madziu cudownie przypudrowany ogród uchwyciłaś, pewnie było wcześnie rano, jedyna taka chwila

Co tam za nowe fundamenty, pewnie nie nadrobię zaległości

Sunia jak zawsze wygląda na szczęśliwą jej przymrozki nie straszne zaraz będzie się cieszyć
pierwszym śniegiem

U nas dopiero od tygodnia ekipa brukarska zaczęła prace z podjazdem.

Ściskam mocno i trzymajcie się zdrowo i ciepło



Agania dziękuję Kochana

to nie fundamenty -tylko moje skrzynie warzywne -puste ,przygotowane do zimy
nie masz co nadrabiać ,bo nic nowego nie działam

za to u Ciebie fajne rewolucje czekam na dalsze fotki z prac

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies