Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 12:21, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewik napisał(a)
Zima juz w progu a u Ciebie jeszcze pełno koloru , tak jak lubię , jeszcze troszkę słoneczka by sie przydało .


Oj tak słońca brak marzy mi się śnieg błyszczący w słońcu dzięki za odwiedzinki Ewcia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:28, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
U Ciebie jeszcze dużo kwiatów przyjemnie tak sobie pooglądać jak za oknem szaro co to za cudernko fioletowe w kropki, śliczny kwiat


Hej Basiu już teraz też brązowo i hortka ogrodowa już więdnie czuje zimno róż znika ...aaa te fioletowe kropki to jesienna Trójsklepka dostałam od sąsiadki parę lat temu uwielbiam ją taki egzotyczny drobny kwiatek kwitnie aż mróz zetnie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Joku 12:29, 28 lis 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
eda napisał(a)




Bardzo wdzięczny widoczek.
Trójsklepkę miałam przed laty ale komuś wydałam. Dobrze się u ciebie sprawuje?


Już doczytałam, chyba pisałyśmy w tym samym czasie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 12:40, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Magleska napisał(a)
Witam się ładnie
pooglądałam śliczne lato i jesień u Ciebie
jeszcze nie ogarniam Twojego ogrodu ,ale zaznaczam i poszperam w przeszłości

masz fajnego psiego pomocnika ogrodowego


Witaj fajnie że wpadłaś u mnie różnorodność cieszę się że ci się podoba dziękuję piesia Fifi teraz lata a wcześniej Fionka poszła biedna już za tęczowy most no i Pusio kot trzepie wszystko co się rusza w ogrodzie łobuziak Machamy

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:47, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
machamy spacerowo ładne majowe niebo było

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 13:00, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Ale piesio zadowolony z tym medalem, super a trójsklepkę sobie zapisuję fajna taka perełka w ogrodzie jak już wszystko przekwita, mieć ja w ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 13:09, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Ale piesio zadowolony z tym medalem, super a trójsklepkę sobie zapisuję fajna taka perełka w ogrodzie jak już wszystko przekwita, mieć ja w ogrodzie


O tak Fifcia uwielbia biegać artystka niech no tylko będzie otwarta brama to już jej nie ma a siły już mniej ale ona o tym nie wie haa Trójsklepka lubi rosnąć przy ścianie w półcieniu długo szukałam jej miejsca
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 13:14, 28 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
eda napisał(a)


O tak Fifcia uwielbia biegać artystka niech no tylko będzie otwarta brama to już jej nie ma a siły już mniej ale ona o tym nie wie haa Trójsklepka lubi rosnąć przy ścianie w półcieniu długo szukałam jej miejsca


Jak w półcieniu to będę miała dużo miejsc dla niej oj ja bramy nie mogę zostawić otwartej, bo postrach na całą wioskę by był
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 14:12, 28 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


Jak w półcieniu to będę miała dużo miejsc dla niej oj ja bramy nie mogę zostawić otwartej, bo postrach na całą wioskę by był


To fajnie
A haa to takie groźne masz zwierzaki ? moja to znajdka jest u nas teraz 3 rok już wiekowa ale myśli że jest szczeniakiem bardzo łagodna ogród duży a ona nadal szuka wyjścia żeby polatać niewiadomo jak długo chodziła bezpańska ale kuzynka jak ją z pod banku zmarzniętą zabrała zaprowadziła do weterynarza i okazało się że była w domu i bardzo dobrze o nią ktoś dbał niewiadomo jak to się stało że nagle została bez domu ....kuzynka do mnie ją przywiozła i tak została z nami bo Fiona już koło roku była za tęczowym mostem ...
Przełom ...pamiętam bo mąż nie chciał dorosłego i właściwie starego psa czy tam suczki chciał szczeniaka z schroniska ...któregoś dnia tak Fifcia zawyła fajnie identycznie jak Fiona i już się do niej przekonał od razu łzy miałam w oczach haa i teraz jak to piszę bardzo kochaliśmy Fionkę ...teraz jej miejsce zajęła Fifi
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 09:22, 29 lis 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrawiam ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies