Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Pszczelarnia 06:42, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
O matulu jakie piekne wianki.
I wszystkie prezenty zapakowane... A ja w ciemnej d... jestem z prezentami, jak co roku.....
Coś jeszcze, coś więcej... 06:39, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Troszczymy sie o Ciebie. Leć szybko do salonu umówić kolejny termin wizyty spójny z terminem praktyk
Ogród Małej Mi - sezon 2015 06:36, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oby do soboty, trzymam kciuki. Napisz na prive (jesli bedziesz miała chwilkę) co to za magiczne suplementy
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:33, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Luki napisał(a)
Kiedyś w końcu przesiądę się na żywą choinkę, ale to jeszcze potrwa. Oczywiście tylko jodła wchodzi w grę Za to zawsze jakieś zielone gałązki w domu muszą być.


U nas sprzedają drugi rok z rzędu tak piekne małe świerki serbskie, idelanie strzyżone w stożki, że aż sie powstrzymać nie moge. Nie kusi cie kupić sobie mniejszą, ale żywą choinkę w doniczce? Potem przezież mona ją posadzić do ogrodu.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:30, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
eee_taam napisał(a)


z jodełkami też się polubiłam ...bo zwykle sypią sią jak się je demontuje



Dokładnie tak, a wtedy to juz mi i tak wszystko jedno. Aczkolwiek czasami uschnie w moim ciepłe za szybko....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:28, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Dobre ale obawiam sie ze to czesta praktyka


Dlatego trzeba chwytać za czubek choinki i pociągnąć ją w poziomie. Taka wykopana z gruntu łatwo nie wywiezie z doniczki.
I jedno co jest oewne, duż choinki (takiej pk 2 M ) w doniczce nie kupisz.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:26, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kacha123 napisał(a)


Nasza pierwsza małżeńska świerkowa choinka nie doczekała nawet świąt, mimo pieczołowitego podlewania Okazało się, że to był ucięty stożek świerka wsadzony dla picu w donicę Pozdrawiam

Kiedyś dokładnie tak samo zrobiłam aby choinka miała stale wode i całkiem w dobrej kondycji przetrwała święta.....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:24, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nicol21 napisał(a)
Super widoki ogrodu zimowego, udekorowanego. Wejście bardzo szykowne!


Dziękuję Nicole. Lubię przyjeżdzać do domu gdy tyle donic mnie wita
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:23, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Madżenno a ten kosz z filcu do drewna - nie będzie upaprany od niego? Drzazgi się nie będą czepiać?


Ten kosz jest na podpałkę i drobne patyczki. Kosz wiklinowy na duze kawałki. Nawet jak się aparat to do tego jest . Jak to mój M mawia dom to nie muzeum, ślady ludzkiej obecności musi nosić !
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:22, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
WilczaGora napisał(a)
nadrobiłam u Ciebie wszystkie zaległości jestem z siebie dumna


Niezmiernie mi miło
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:21, 16 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Teraz grzeszysz słowem...

I miałam kostrzewy przyczesane zostawić .. ale to też pikne

To "szaro-buro" było z przymrużeniem oka
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 21:11, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Znakomite te bombki. Ciekawa jestem bardzo Twej choinki
Typografia ogrodu 21:07, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moja suszarka gniecie niemiłosiernie, ale ja mam pralko-suszarkę a to "prawie" suszarka. Ale jak wysuszę w tym ustrojstwie koszule M to mnie chce udusić bo sam sobie prasuje....
Tu ma być ogród :) 21:01, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czekam z popcornem na lampę i krzesła w Twym wnętrzu
Ogród Małej Mi - sezon 2015 20:57, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dziaj Maja na Fb pokazywała kwitnącą róże. Chyba musisz swoją udostępnić
Mój ogród pod górkę... 20:55, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mam nadzieję, ze jesteście już w domu.
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 20:54, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Śliczności pokazujesz. Piekna mamy wiosnę tej zimy .
Coś jeszcze, coś więcej... 20:53, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Eee tam jak nie masz pekaesów to mi się fryzura nie podoba
Wilcza Góra 20:47, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Trzymam cię za słowo
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:40, 14 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Świeta pod znakiem delikatnego rózu , bieli i srebra. Lubię to
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies