Konrad chyba nie jesteśmy na tym forum dla odsłon tylko dla ludzi, ktorzy tu sa i ogrodów?
Chyba tez powinieneś sie zdecydowac na ktorym forum chcesz byc. Przestałam Cie odwiedzać gdy przeniosłeś sie na FO, nie sposob bowiem byc wszędzie a odwiedzam te wątki,ktore sa stale aktywne
To moj punkt widzenia. A Twoj ogród przeszedł tak cudowną metamorfoze M ze jest godny by go ciagle pokazywac w róznych odsłonach. Rano, wiczorem, po popołudniu, przed, południem przez 365 dni w roku i 4 pory roku.
Czekam zatem na kolejne fotki