Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:20, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ensata napisał(a)
Marzen, jaka decyzja oczkowa?
Moje roże gołe, nie zachwyciły mnie z F, ciekawe jak bedzie dalej
Lubie cyklameny, ale nie mam pojęcia, one się sprawdzaja? są wieloletnie?


moje z F i RP jeszcze nie rozpakowane... Nawet nie wiem w jakim stanie są.....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:19, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
malkul napisał(a)


Cytuje bo się zachwyciłam tymi kompozycjami. Katalogowo, połączenie bieli i betonu to jest to!


Potwierdzam
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:19, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Może komunijnie aa ....

Madżenn, trudno mi uwierzyć w niespieszne rewolucje u Ciebie, choć faktycznie czuje się tę pewność w działaniu ogrodowym, co tak bardzo podbudowywuje (mnie).


Ewa troszke muszę odpocząć od sadzenia cebulowych I rewolucji ogrodowych
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:16, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia napisał(a)
Madżen mogę przyciąć Fairy? Tak mocno?
One jeszcze kwitną, ale muszę posadzić tulipany pomiędzy i nie chcę się pociąć za bardzo


Juzia ja przyciełam ale wiesz ze u mnie inny klimat... Nie tnij tak radyklanie jak ja... Moje maja teraz ok 50 cm
Kondziowy ogrod cz II 23:13, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kondzio masz wspaniały ogród i Twoja i A zasługą jest to jak sie przepieknie przeobraził. Dlatego zmartwiło mnie to ze zawiesiłeś swoj watek na O. Jestem na innych forach bo czytam interesujące mnie tematy i wiem że sporo osób ma watki w innych miejscach. Ja mam watek tylko na O poniewaz bardzo lubie tę społeczność i nie mam tak duzo czasu aby prowadzić watek w i nym miejscu. Ale kazde forum ma to do siebie, ze gdy znikamy na pewien czas mamy coraz mniej odwiedzin. Dlatego pokazuj nam ogród stale a my będziemy się zachwycac i wpierać Cię.

Pozdrawiam Afle
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:34, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moi Drodzy na razie jestem bardzo nieczasowa, nie mysle ani o ogrodzie ani zakupach. Jesień ma to do siebie, ze nie mam zwykle czasu ani energi na działanie w ogrodzie. To nie ejst moja ulubiona pora roku. Zima bede mysleć o zmianach ale zawsze podkreslam, ze nie mam presji , zmieniam gdy naorawdę mam na to ochote. Jesli nie jestem do końca przekonana co do trafności decyzji to trwam w rozmyślaniach

Roze docierają, moze dam rade w sobote posadzic , na razie nawet ich nie moczę
Ambrowiec amerykański - Liquidambar 06:31, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moj ambrowiec nadal zielony, ma za duzo swiatła i za mokro, tylko pojedyncze listki zaczynaja żólknąć
Kondziowy ogrod cz II 06:29, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Konrad chyba nie jesteśmy na tym forum dla odsłon tylko dla ludzi, ktorzy tu sa i ogrodów?
Chyba tez powinieneś sie zdecydowac na ktorym forum chcesz byc. Przestałam Cie odwiedzać gdy przeniosłeś sie na FO, nie sposob bowiem byc wszędzie a odwiedzam te wątki,ktore sa stale aktywne

To moj punkt widzenia. A Twoj ogród przeszedł tak cudowną metamorfoze M ze jest godny by go ciagle pokazywac w róznych odsłonach. Rano, wiczorem, po popołudniu, przed, południem przez 365 dni w roku i 4 pory roku.

Czekam zatem na kolejne fotki
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 06:21, 29 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Skoro odkurzone to może fotki zrobisz?
Lawendowy zawrót głowy 20:58, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Napisałam o stelażach i poszło w eter.... Napisze skrótowo... Jesli chesz płaski ekran lub espaliery montuj stelarz. Jesli chcesz prostokąt lub kwadrat dasz rade bez stelarza.
Ogród z łezką II 20:50, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Niestety białe robale carexy też lubią....
Ogród Cioci cz. 3 20:48, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Klonik zachwyca, piekna jesień daje tyle radości . Macham zatem wesolo
Ogród Małej Mi - sezon 2015 20:45, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oby jesień była długa i piekna
Ogród na glinie 20:26, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Super zmiana ! Kulkowisko wymiata
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:25, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Nigdy nie mow nigdy po co tak sie definiowac


Lojanta!!!! Czas zbierac kase na lapmki coby świeta były grizłoldowe
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:23, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zielona napisał(a)
Komunijnie u Ciebie, powiadasz? Ja tam nie mam takich skojarzeń. Katalogowo

PS Mój uparty ambrowiec łaskawie zaczął żółknąć Liczę na to, że ten tydzień ze słońcem w ciągu dnia i spadkiem temperatury w nocy wybarwi te nasze ambrowce W końcu sadzimy je dla jesiennego koloru...


Lubie tę biel przed drzwiami gdy jest słonecznie.., ale gdy robi sie szaro-buro mam ochote na zmiany. Moze delikatny róż będzie?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:22, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Malgosik napisał(a)


fajne zdjęcie
ładna jesień u Ciebie w ogrodzie
eleganckie donice przy wejściu
ale co Ty chcesz jeszcze do donic nowego sadzić?
przecież zima idzie....


Pewnie kupie ecru chryzantemę lub białą , wrzosy, może jakies iglaki. Nie wiem musze pobuszować na giełdzie. Chetnie kupiłabym miniturowe cyklameny w białym kolorze ale nigdzie nie ma....a tak szczerze to białe pelargonie nadal kwitna....
Pewnie kupie cyprysiki jak co roku przed świętami....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:18, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ren133 napisał(a)


Cuuuudne kompozycje donicowe
Czy te donice są betonowe? Gdzie można takie zdobyć?


Szare donice betonowe sa z roznych żródeł. Duze z Obi a małe z giełdy i centrum ogrodniczego. Te małe maja fajniejsza fakturę. Docelowo wszystkie białe zastapię betonowymi ale to kosztowna zmiana. Szukaj moze sa teraz przecenione.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:16, 27 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Obsadzenie donic na biało w prostych donicach zachwyciło mnie.
Na ogród się napatrzyłam, zakładam, ze te róże, to aktualne fotki. U mnie dwa tygodnie temu mróz ściął wszystko.
Masz pięknie Madżenko, ale to wiesz
Pozdrawiam


Wszystkie zdjęcia wykonane w sobotę. Munstead wood załuje, ze nie ścięłam do wazonu....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies