Luki, a co myslisz o 3 MW jak pisała Madżenka? Bo kusi mnie taka plama...
Jutro musze sie przespacerować po tej rabacie i porozkładam te jeżówki

, a i jeszcze zimozielone - najbardziej przemawiają do mnie stożki

.
Rozplenice - musze się dokładnie zastanowic jakie, bo moje pierwsze rozplenice MEdium Boy okazały się niezłymi potworami