Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Pszczelarnia 06:56, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Hi hi uż wyłączyłam autouzupełnianie
Naturalny pokrój pissardi
Postawić trawkę nad i... 06:45, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Buziam Baranku
Wilcza Góra 06:44, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Przyszłam podziwiać jesien i jak zwykle sie nie zawiodłam.
Mój ogród pod górkę... 06:41, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasia głosuje na dąb bielony, olejowany, na podłodze, szerokie dechy. Bardzo bielony aby rozjaśnić wnetrze przy ciemnych kolorach. I łatwiej sie sprząta niz kafle

Trwam w bieli od 5 lat i w ogole mi sie nie znudziła.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 06:33, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek napisał(a)


Kusisz W sumie na dniach pewnie już się pojawią świąteczne dekoracje w galeriach to dlaczego my mamy być gorsi?
Wrocław też ma śnieg? Czy tylko z nas tacy "szczęściarze"?


Ani śniegu ani lodu u mnie jeszcze nie widziałam. U mnie klasyka , najpierw jesien potem zima
Lawendowy zawrót głowy 06:29, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oj w sobote się będzie działo w Polsce
Ogród Sylwii od początku cz.II 06:26, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jedyny plus tego białego, ze ogród Ci podlało....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:22, 14 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
stychaz napisał(a)
O dylematach "rynnowych" poczytałam i trzymam kciuki za realizację

Marzenko czy to jest Munstead? Dalej szukam purpurowej róży najbardziej zbliżonej kolorem do Burgundy Ice, tylko wyższej. Falstaff u mnie się niestety nie sparwdził




Justyna to Ascot, zupełnie nie pasuje do Burgundy. Kup sobi Williama Szekspira
Rododendronowy ogród II. 23:06, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czekam cierpliwie na okulary
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:05, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zachorowałam na Charming piano! Poprosze o więcej fotek, pokroju krzaka również
Biało różowy ogród za płotem. 23:03, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Świetna rabata hortensjowa. Coś ostatnio wycofuje się z trzmielin
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 22:57, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
siakowa napisał(a)


ja naprawde nie wiem jak Ty to robisz, tyle cebul masz, pamietasz gdzie jaka kwitnie??? jak wkładasz kolejne cebule to nie wykopujesz przez przypadek starych? przecież Ty masz już wszędzie korzenie w tej ziemi, jak Ty to mieścisz? Między? jakaś fotorelacja dla tępaków by sie przydała


Skoro się robi ciagle rewolucje to zawsze się miejsce znajdzie....przyznam się ze zawsze przy sadzeniu krokusów zastanawiam się gdzie dol a gdzie góra.......



Jazzy śmiać się
Tu ma być ogród :) 22:53, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nie wiem co to za robactwo masz na cisach....

Macham bezfirankowo
Ogród Małej Mi - sezon 2015 22:44, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Chyba juz nadchodzi ocieplenie?
W Kruklandii 22:40, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Poczytałam o Gardinie u Ani Ds, same pozytywne opinie o niej
Makowo na Kociewiu 22:32, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Diclofenac, ketoprofen, ibropfen - wszytsko to niesteroidowe leki przeciwzapalne o różnej siłe działania.
Łączę sie w bólu
Kasiu nie wiem co doradzic przy scianie, ja wszedzie sadzę trawy
Moja codzienność - ogród Oli 22:26, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sadziłam moje umbry 10.11.2010 a potem nadeszły mrozy. Wiosną czuły się świetnie.
Buziaki Ola , niech ten snieg już znika!
Ogród niby nowoczesny ale... 22:17, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Magda Tyjuż chyba ogród skończyłaś? Co teraz będziesz robić? Nuda?
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 22:13, 13 paź 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Luki, a co myslisz o 3 MW jak pisała Madżenka? Bo kusi mnie taka plama...

Jutro musze sie przespacerować po tej rabacie i porozkładam te jeżówki , a i jeszcze zimozielone - najbardziej przemawiają do mnie stożki .

Rozplenice - musze się dokładnie zastanowic jakie, bo moje pierwsze rozplenice MEdium Boy okazały się niezłymi potworami
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:02, 13 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
U mnie variegaty zżółkły od suszy i palącego słońca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies