To tu- to tam- łopatkę mam !
16:47, 24 cze 2021
Swojemu tak właśnie zrobiłam.
Witam. Dzień dobry jestem tu nowy proszę o poradę chyba coś zjada mój żywopłot posadzony wiosną, wygląda to na usychające liście. Proszę o pomoc.
Witam. Mam problem z jednym drzewkiem owocowym cały czas choruje, niestety nie pamietam jakie to dokladnie drzewo. Moje pytanie jest takie czy da sie cos z tym zrobic czy lepiej pozbyc sie drzewka zeby sie to nie roznioslo na inne? Pozdrawiam.