Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 07:14, 19 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)










Zbyt rzadko pokazujesz takie ujęcie. Aurea już taki monstrualny?


Mam podobny stosunek do cięcia tego co w ogrodzie rośnie, wolę oglądać kwiaty na rabatach


Znowu coś wcześniej kwitnie - lawendy
To tu- to tam- łopatkę mam ! 07:11, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Posadź u siebie, jeśli masz gdzieś patelnię.




To taki naturalny samograj. Obie rośliny są z tej samej "glebowej i kolorystycznej bajki". Firletka nieco ożywia lawendę.

U mnie rosną wzdłuż wschodniej ściany, pod okapem. Susza okrutna. Dają radę.











No ta firletka mnie nęci bardzo...
Przerwa na kawę... 07:04, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)
Jak myślicie - czy panel cortenowy tu pasuje?


Dla mnie to on potrzebuje zielonego tła.
Z roślinami rdza mi się podoba. Na tle ściany budynku to po prostu zardzewiała blacha.

Przepraszam za. szczerość
Ale serio, te dziurki też muszą mieć prześwit na wylot na „coś"
Ogród z uśmiechem 06:37, 19 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
jolanka napisał(a)



Czy to zestawienie z doniczek - widok znakomity

też czekam na podpisy


kiedyś bym nie pomyślała, ale na niektórych rabatach brakuje mi kwitnących róż
Ogród do odnowy 06:22, 19 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
TAR babtysja specialnie dla Ciebie

Czy to jakaś wirusowa zmiana, ciekawe. Muszę sprawdzić czy to tylko jedna gałązka?















ostatnie to Baby Boy... jeszcze niziutki
Rododendronowy ogród II. 05:29, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Miłego dnia Wszystkim życzę a to moje storczyki na zakończenie



Rododendronowy ogród II. 05:20, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 05:17, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry




Rododendronowy ogród II. 05:13, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Straciłam cały katalog moich piwonii, sporo teraz mam bez podpisów, szczególnie w białych nie mogę sie połapac co czym było,np ta
Rododendronowy ogród II. 05:10, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 05:08, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 05:07, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
nn od Mariusza-zachwycająca







Rododendronowy ogród II. 05:06, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry





Rododendronowy ogród II. 05:05, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 05:03, 19 cze 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dorotko, Gosiu, Aniu, Karola i Ewo dzięki za pamięć.Zaczął się najgorszy dla mnie okres upałów, wolę deszczeRoślinki bardzo cierpią w tym upale, my mniej bo jest kilka miejsc cienistych gdzie można upały przetrzymac.Poza tym u mnie wszystko w porządku.
Obiecałam piwonie. Jako pierwsza jeszcze itoh-Bartzella,ze wszystkich itohów jakie mam ja lubię najbardziej mimo żóltego koloru

a teraz inne



To tu- to tam- łopatkę mam ! 00:12, 19 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Kolejna to róża historyczna Madame Isaac Pereire. Rośnie w towarzystwie derenia Elegantissima z jednej i amsonii z drugiej strony.



Różą dnia została powabna i subtelna Comte de Chambord. Pachnie intensywnie. Radzi sobie pod śliwą wiśniową.







Przy ścieżce ostały się białe piwonie, irysy syberyjskie kończą już tegoroczny występ.



Z aktualności: opalikowałam pomidory i maliny jesienne.

i na dobranoc aster alpejski.

Ptasi gaj 00:10, 19 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Posadziłam od Hani Anabell szałwię przywiozłam takie mikrusy i tak śmigają że szybciej rosną od licencjonowanych..



Jestem zadowolona z jesiennych zakupów trawkę





Róża pnąca news dawno ogromnpakow. Tylko ona jedna zimie się nie dała.

Ptasi gaj 00:02, 19 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD







eM posadzil ziemniaki w donicach 10;szt



Ptasi gaj 23:56, 18 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD

Watanabe przekwitła ciekawe czy jakieś owoce będą



Krzewuszki pięknie w tym roku kwitną dużo kwiatów nawiązanych. Mam ok 29 krzaków po rozrzuconych po działce.






To tu- to tam- łopatkę mam ! 23:55, 18 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
galgAsia napisał(a)
Wstępne ustalenia sierpniowe poczynione, telefon do miłej Pani Irenki z Przerzeczyna wczoraj em wykonał Nawet on się już dopytywał, czy pojedziemy do Wojsławic . Do Wojsławic też

Może i nie ma całkowicie bezobsługowych rabat, ale niektóre są bardziej . Buszowisko ma zalety nie tylko wizualne Też tego doświadczam.

7 to już niedużo, damy radę Cmok cmok


Tylko tym razem nie forsuj ema tak bardzo.
To cudowna wiadomość.
Jeszcze 5 dni, ale jadę już na oparkach.
Busz pozwala na większą swobodę. Nie ma takiego napięcia, że coś koniecznie, teraz.
Na początku cały sezon pieliłam i pieliłam.
Ruszyły róże. Tylko na Kimono poczekam dłużej, bo bardzo oberwało się jej tej zimy. Praktycznie od zera startuje.
Souvenir du dr Jamain przy włóczniach. Ma cudownie aksamitne kwiatki. Bardzo wrażliwa, póki co. Może kiedyś przytyje i okrzepnie.

wczesnym popołudniem

i o zmierzchu




Upał był dzisiaj okrutny, ale dzięki temu różane kwiaty uwolniły wszystkie swoje aromaty. Pachniało niesamowicie.

Rose the Resht przeżyła zimę bez szwanku.



Z przodu tarasu zakwitła LO.




Naprzeciw niej rośnie parkowa róża Reine des Violettes / Queen of the Violets.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies