Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:14, 15 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
W zeszłą sobotę przyjechała góra piachu

i w tym tygodniu został już przez nas rozwieziona i rozsypana na mułowisko w podwórku, nie dało się inaczej przejść bo buty grzęzły
najpierw walczył syn

potem ja
i proszę się nie śmiać ze stroju bo świetnie chroni przed wybabraniem wszystkich ciuchów w błocie

bo było tak, że pozornie wyschło( popękało) a jak chciałeś stanąć wpadałeś po kostki

Wilczy ogród 22:12, 15 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Darcia

taki ten mój irys -miał aż jednego kwiatka -fotka po posadzeniu ,bo już przekwitł


taka mikro sadzonka 15 zeta ....trochę powariowali z tymi cenami
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:11, 15 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zakwitła róża od mamy Abiko

Cudna jest, nie wiedziałam, że są róże pomarszczone w takim kolorze


Ona nie jest cudna, ona jest przecudowna
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:10, 15 cze 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pare nowych fotek

Nowa rabata rosnie jeszcze malo kolorowa ale juz dozo nasadzilam, wiec i kolory beda, narazie kroluje niebieski



To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:09, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Agatorek napisał(a)


Przepięknie. Uwielbiam taki busz


Busze to moja specjalność. Z lenistwa. Pielić nie trzeba.

Busz patriotyczny.



Przytarasowy.



Narożny. Stipa ma teraz swój najlepszy czas.



Troszkę luźniej jest na rabacie pustynnej, pod wschodnim okapem dachu. Trawa odmówiła współpracy. Posadziłam lawendy i firletkę omszoną.Staram się tam upchać drżączkę w celu zagęszczenia nasadzeń.




Na glinie wszystko, poza hakonką, rośnie jak na drożdżach. Hakonka to dziecię specjalnej troski.




Wilczy ogród 22:09, 15 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Martka kopiuj ,wklejaj ja odgapiłam od Ewy

udało mi się dziś wyplewić sporo -jeszcze cała nowa cześć mi została ,ale tam niedawno robione ,więc może jeszcze nie będzie tak zle

warzywnik mam na błysk -ciekawe na jak długo











Hortensjowo 22:09, 15 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Ze spaceru
Hortensjowo 22:08, 15 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:07, 15 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Zakwitła róża od mamy Abiko

Cudna jest, nie wiedziałam, że są róże pomarszczone w takim kolorze

jeszcze goździki kamienne się utrzymały, chyba są z kamienia bo dały radę

i żylistek, którego zasłoniła śliwowiśnia tracąc sporą część owoców

Hortensjowo 22:06, 15 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Kilka fotek z dzisiaj

Mój ogrodowy pamiętnik 22:03, 15 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Namówiłam eMka żebyi podciął bukszpany. Ja kulkować nie umiem. Robię zęby . Lepinoxem pryskałam na razie raz.


Pięknie przystrzygł te kule, brawo
Mój Ogród 22:00, 15 cze 2021


Dołączył: 18 sie 2020
Posty: 11
Do góry
Nareszcie prace postepują

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:59, 15 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Panna Młoda przycięta prawie w zimie do wysokości pasa postanowiła odrobić straty i przerosła już Emusia, do tego po tak drastycznym cięciu nie spodziewałam się w tym sezonie kwiatów bo wydawało mi się, że kwitnie na dwuletnich pędach a tu niespodzianka i calutka w pączkach....tzn. od tej strony gdzie nie stłukło gradem


i praktycznie jedyne, które nie poddały kwiatów gradowi to weigele/ krzewuszki, kwitną w tym roku niesamowicie obficie

Kwiaty we włosach 21:56, 15 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gosika67 napisał(a)




Ładne kwiatuszki, mój kolor, dlatego mi wpadły w oko
Ale nie wiem co to za jedne. Znasz nazwę ?
Ogród Basi i Romka 21:56, 15 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Do góry
Białe piwonie cuuudne! Pozdrawiam serdecznie!

Basieksp napisał(a)
Piwonie w rozkwicie









Ogród Basi i Romka 21:55, 15 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Basieksp napisał(a)
Delikatne żurawki





Śliczny zakątek
Misy też Ci wyszły super. U mnie niedługo też będzie praca z betonem

A Aza jest przezabawna na łące .

Kwiaty we włosach 21:54, 15 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
gosika67 napisał(a)




Gosia to kosaciec syberyjski ?

Ładnie Ci wszystko kwitnie, róże już wystartowały, będę się im przyglądać
Szałwie jaką masz, znasz odmianę ?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:54, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
mrokasia napisał(a)


Ja też czekam na róże. Białe Meidilandy zaczerpnięte od Ciebie, po krótkim przycięciu wiosną, porosły w całkiem spore krzaczki całe obsypane pączkami .


Mam nadzieję, że róże Cię nie rozczarują i będą zadawać szyku na rabacie.
W tym roku sezon różany u mnie z opóźnieniem. Wiele krzaczków musiałam bardzo mocno dociąć. Nieźle oberwały zimą.
Błękitna Rapsodia- u mnie raczej fioletowa.





A może skuszą Cię piwonie Bowl of Beauty? Długo kwitną.



Z różą Rose the Resht (ta pachnie na kilka metrów)




Mój ogrodowy pamiętnik 21:53, 15 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jutro tnę dalej. Brunnery potwory i kulistą brzózkę muszę trochę wyrównać.
A tu wieczorowe fotki.



Dębowe zakątki 21:52, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Alija napisał(a)


Ależ piękne hosty u Ciebie, cała kolekcja! W dodatku zdrowiutkie, pięknie się prezentują. Zachwyty zostawiam!

Dziękuję.W hostach mam wysypany niebieski granulat.
To hosty wyglądają pięknie
Piwonie


Buczek w końca ma miejscówkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies