Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W ogródku emerytki 14:16, 15 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Basiu, Hania to mistrzyni powiedzeń

Jedyną szkodą przy rewolucji jest ukąszenie przez mrówkę

To zdjęcia odzyskanych miejsc w ogrodzie


W ogródku emerytki 14:16, 15 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
gogo napisał(a)
Ten orlik ma niesamowity kolor


Dobrze mieć taki widoczek z altanki



Grażynko ,
Cóż to za piękność na tej drugiej focie
Bo to nie klon ?
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 14:10, 15 cze 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Wykopałam od mamy białe iryski i żółte i pierwiosnki
Jeszcze mam nadzieję na ukorzenienie cisów i powojnika.

Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 14:08, 15 cze 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Hej Karola ano dzieje się .... Po ostatecznej "awanturze" z budowlańcami nadszedł koniec ich prac.

Teraz wkraczam ja z eMem. eM skręca i kombinuje, ja reszta

Teraz trochę zieleni. Artemis i naparstnice

Minerwa

Nowe nabytki do przechowalnika zawciąg i pierwiosnek
Podwórkowa rehabilitacja 13:39, 15 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
ryska napisał(a)

Reniu, co to za czosnek (bo chyba czosnek )? Wyrósł mi na rabacie, a nie pamiętam co tam wsadziłam
Wilczy ogród 13:39, 15 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
gosika67 napisał(a)
Magda jak już to wszystko urosło, jeszcze na początku takie tyci. Psinę masz piękną. Widziałam oczko.Pokażesz bliżej?
Widoki zawsze jestem pod ich wrażeniem. Też bym posiedziała u Ciebie na tarasie .


Gosia moja kraina małych jezior świeżutka -mam tylko takie fotki -nie wiem ,czy już ich nie wstawiałam



na taras zapraszam i psica dziękuje za komplementy
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 13:19, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Piękny kolor tego wiciokrzewu. Znasz jego odmianę? Przez lata całe podziwiałam identyczny u siostry, ale po którejś zimie nie odrósł.
Pamiętam też inny, w kolorze kości słoniowej, pachniał obłędnie!
Basiu nie znam nazwy tego wiciokrzewu. mam go już ok, pół wieku, zmieniam tylko miejsca nasadzenia i ścinam radykalnie, żeby się odmłodził.

niestety nie pachnie***
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 13:09, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Moje brazowe dominantki

Przerwa na kawę... 12:39, 15 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13821
Do góry
inka74 napisał(a)
Ławka po malowaniu


Klimatyczny zakątek z tymi mebelkami.
Zieleń, drewno i antracyt 12:19, 15 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Lykkefund w kocimiętce
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:17, 15 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Anda napisał(a)




Rewelacyjnie...
Chwasty w trawniku 11:52, 15 cze 2021

Dołączył: 13 wrz 2019
Posty: 9
Do góry
Witam.
Wie ktoś co to za chwast? Czy to rumianek?
Mam tego coraz więcej na trawniku. Po koszeniu zostaje twarda łodyga, a sam chwast zaczyna się "kłaść" i nie da się go skosić. Ma bardzo twarde łodygi.
Czy chwastox complex to zniszczy?


Sezon 2017 u Hanusi 11:50, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Izabelko, bujną się i Twoje d gory. U mnie w dwa dni przybyło tyle kwiecia.

To jest wspominany przeze mnie Beta lux. Już zawiązuje owoce. Niestety nie znalazłam u siebie nasion, i w najbliższym ogrodniczym tez nie mieli. Przejadę się do wielkiego ogrodniczego. Tam chyba je widziałam. Dam znać jakby co.


Ogród z plażą 11:05, 15 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Brzozowa. Ten składzik na drewno mnie wkurza, jak ktoś ma to fajnie rozwiązane przy ognisku, czekam na inspiracje







Przetacznik kłosowy, niby ta sama odmiana, ale mam wątpliwości (Royal Blue)

Ogród z plażą 11:01, 15 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Tawuła little princess





Liliowce Stella d'Oro





Przerwa na kawę... 10:58, 15 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Co do nowej ławki i romantycznego zestawu do kawy.


Nie wiem czy to Wasz rodzaj humoru ale ja bym bardzo chciała takie filiżanki :

Sezon 2017 u Hanusi 10:48, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Poza tym, w ogrodzie kwieciście
Sezon 2017 u Hanusi 10:44, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
I pomidrkami sie chwalę, ktore może bedą za miasiąc dopiero.

Przerwa na kawę... 10:43, 15 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Kasya napisał(a)


Pokaz tego bodziszka






jest nieco potargany po ulewnych deszczach, normalnie trzyma się prosto


wygląda, że da się podzielić, choć kępki trzymają się w kupie. Jola wczoraj zrezygnowała i orzekła by poczekać do przekwitnięcia.
Sezon 2017 u Hanusi 10:39, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Wczoraj miałam awarię w internecie. Dzisiaj więc wstawiam widok mojej piwoniowej. Chociaż całej rabaty nie jestem w stanie pokazać w jednym ujęciu.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies