Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój 4 arowy azyl... 00:02, 15 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry


Bodziszek wielkokwiatowy


Posłonek


Przetacznik pagórkowaty
Migawki z ogródka 00:00, 15 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Mój 4 arowy azyl... 23:58, 14 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry






Mój 4 arowy azyl... 23:56, 14 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Róże: Flammentanz i Rosarium Uetersen







Mój 4 arowy azyl... 23:53, 14 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Dzisiejsze nowości:

Irysowe ostatki i dyptam jesionolistny




Ogrodowy miszmasz


Powojnik bylinowy

Zacisze Alicji 23:44, 14 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Alija napisał(a)

Akacja różowa w tym roku kwitnie wyjątkowo obficie.


Mieliśmy podobną u siebie, musieliśmy ją wyciąć, najpierw odłamała jej się jedna gałąź, później pękła tak na około 30 cm , jakby rozłupała się na pół, jeden sezon mocno związana w tym miejscu rosła sobie ale nie zabliźniła się w tym miejscu i ją wycięliśmy trochę było mi jej szkoda, bo była już duża i ładnie kwitła
Ogrodowe marzenie Mrokasi 23:38, 14 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Johanka77 napisał(a)
No to ajm łejting

A grabów nie bój się ciąć. Odwdzięczą się


No to frontowa dla Cię. Nie wygląda tak jak powinna bo brakuje tych szałwii ale tam gdzie szałwia jest - jest fajnie .




A grabów nie tnę tak naprawdę bo trochę nie ma czego ciąć. Ten pierwszy, bardziej puchaty podoba mi się taki jaki jest, jest taki akurat. Ten drugi jest baaardzo nieforemny i tu nawet nie ma czego przyciąć bo jest szczupły i ma sporo dziur. Zresztą widać na zdjęciach - jak go orzytnę to zostanie chudy, łysy badyl. Czekam aż się trochę zabuduje.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 23:36, 14 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Nie chcę Was zanudzać zakupami, ale muszę się podzielić moim zachwytem. Kupiłam klona palmowego Orange Dream i różę. Swój zachwyt kieruję do róży NN - róża wielkokwiatowa hybrid tea różowo-kremowa. Piękny duży kwiat, liście zdrowe - zobaczcie i oceńcie






Też mam przy tarasie takie wielkokwiatowe, hybrydowe i jestem z nich zadowolona
Śliczny kolor
Ogród Basi i Romka 23:28, 14 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Delikatne żurawki







Ogród w dolinie 23:18, 14 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Marlenaa napisał(a)
Pięknie wszystko się rozrasta. A roślinki czasem tak mają, że jak postraszy się wyrzutem na kompost to od razu lepiej rosną Ostatnio lawendę straszyłam, a teraz piękna jest


muszę kilka innych tak chyba postraszyć może się wezmą za siebie.
Irysy mnie przestraszyły, już miałam w planie je w sierpniu wykopywać, żeby płycej rosły, bo myślałam, że nie zakwitną. Jednak są, zapączkowaly się.
Pierwszy irys.
Zacisze Alicji 23:17, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zacisze Alicji 23:13, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry

Akacja różowa w tym roku kwitnie wyjątkowo obficie.
Zacisze Alicji 23:06, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Czosnek...



Zacisze Alicji 23:04, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Hortensja pnąca wspina się na olchę...




Zacisze Alicji 23:00, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Krzewuszki kwitną jak szalone.


Zacisze Alicji 22:56, 14 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ostatnio podziwiam rutewki...

Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 22:56, 14 cze 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kasia04 napisał(a)
Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o zakładanie trawnika. Chciałam zapytać o poradę która z mieszanek będzie lepsza?



Żadna- bo w każdej mieszance brakuje wiechliny łąkowej
Zacisze Alicji 22:35, 14 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Alija napisał(a)
Zaczynają lilie wodne i pachnące liliowce.


Alicja jak lilie wodne zakwitną będzie pięknie Z niecierpliwością czekam na ich zdjęcia w pełnym rozkwicie
Osiedlowy ogródek 22:32, 14 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry










Osiedlowy ogródek 22:29, 14 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
April, psa nie mam, co najwyżej kot może łazić. No i dziki ale na szczęście za płotem

Zuza, pod samym klonem Orange Dream mają miejscówkę

Ania, tak, to ta sama mieszanka. Jest ładna, ma delikatniejsze źdźbła niż sportowa i ma trochę jaśniejszy kolor. Taki wiosenny.
Jak byłam u Helen, to zwróciłam uwagę na jej trawnik, bardzo ładny zresztą
Trawa jednak była zupełnie inna, jakby szersze, mocniejsze źdźbła i ciemniejszy kolor.

Moja dziś koszona w sobotę i myślę, że jutro znowu eM skosi.
Potrzebuję jej do wysypania kwater bo idą upały.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies