Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:37, 12 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
cd przed gradowych i zalaniowych fotek

w łące pierwsze zaczynają razem z trawami




Ogród Basi i Romka 23:26, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
Zwykły cement, piasek i dałam odrobinę torfu dla koloru, jako formy doniczki plastikowe wyłożone streczem ale chyba worek na śmieci byłby lepszy, i do dwóch wkleiłam kijki z brzozy, najpierw te kijki taki wianek jakby zrobiłam i obklejałam je zaprawą jedną podobną już mam z zeszłego roku i nawet przezimowała z rojnikami na dworze

To ta stara, ma trochę więcej torfu i jest ciemniejsza pudełko po butach było formą


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 23:19, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
Masz bukiet własnych piwonii. Ja ostatnio kupiłam kilka do wazonu, już przekwitły niestety.
Jolu w tym roku robiłam już wcześniej wonne bukiety, miałam w wazonie narcyzy, konwalie lilaki, szafirki, śniedki. Zrezygnowałam z irysów, bo zawsze mam niebieskie plamy na obrusach po irysach.

Mój 4 arowy azyl... 23:15, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Łubinowe samosiejki







Mój 4 arowy azyl... 23:07, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Zdjęcia z 10 czerwca

Piwonie wyjątkowo skromnie


Rh Lee`s Dark Purple - pierwsze kwiaty



Rh Boursault



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 23:05, 12 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.2021 Nowa rabata cieszy


Chociaż, jak to u mnie, już zrobił się busz i grasują ślimaki


Te tulipany są piękne, kojarzą mi się z lodami śmietankowymi..

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 23:02, 12 cze 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Do góry
Kasiu, mam podobnego, nazywa się Blue Explosion.
Kasya napisał(a)
Powojniki
Póki co takie
Mój 4 arowy azyl... 22:59, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Rutewka orlikolistna



Skalnica liścieniowa



Irysy bródkowe i syberyjskie



Mój 4 arowy azyl... 22:55, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Ósmy czerwca





Goździk piaskowy



i jedyny kwiat piwonii majowej



Dębowe zakątki 22:55, 12 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24697
Do góry

Rosną. Ta z dużymi liściorkami to Millenium


Sum substance rośnie w liście

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:52, 12 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
13.05.2021 Widok z hamaka


W tej części ogrodu był zaniedbany trawnik, który ciężko było utrzymać z uwagi na igły, szyszki. Na tą trawę i chwasty rozłożyłam kartony, przykryłam korą i sprawdziło mi się takie rozwiązanie

Mój 4 arowy azyl... 22:52, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
I takie tam...
Rogownica kutnerowata









Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:51, 12 cze 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
mrokasia napisał(a)
I takie tam



Co to za bodziszki?
Sezon 2017 u Hanusi 22:49, 12 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Mnie zawsze wydawało się, że piwonie, to są w każdym ogrodzie, ale potem był okres wywalania ich z ogrodu, a teraz znowu wracają. A u mnie są od zawsze, to znaczy od 1979roku, jak powstał ogród. Poszukam dla Ciebie archiwalnej fotki, bo nie wiem czy jutro będę w ogrodzie. A wtedy wstawię u siebie.

Mirkowy ogród (początki) 22:47, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Mireczko ja już w ubiegłym tygodniu podsypałam trawy nawozem, a Ty pamiętałaś?

Cześć Mirelko Ależ pamięć doskonała u ciebie dzięki
Trawy nawoziłam 2 tyg. temu a w zeszły weekend dostały nawozu z pokrzywy.
Moudry u mnie są w takim stanie już się chyba nie zabudują . Będę je wymieniać na inne trawy.
Większość jest łysa tylko kilka ładnych.
Zobacz jaka zieleń zupełnie inaczej wyglądają po nawożeniu .

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:43, 12 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
W czerwcu zapominam, że trzeba ciąć róże, a jest to najbardziej przeze mnie znienawidzona praca ogrodowa. Z drżeniem serca czekam na różany spektakl.
Comte de Chambord



Mary rose


Rosa rugosa i zmierzch rdestów wężowników. Miały udany debiut.



I na koniec łubin i "królicze uszy" uwielbiane przez bzyki.





Mój 4 arowy azyl... 22:41, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Orliki u mnie jak chwast!






Dębowe zakątki 22:41, 12 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
anabuko1 napisał(a)



Jeszcze azaliowe widoczki- chociaż zdjęcia z przed kilku dni.

ależ azalie!
Ogród Basi i Romka 22:39, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
Takie donice sobie zrobiłam swoje miejsce już mają jeszcze tylko obsadzić





Razem trzy, był jeszcze liść, ale za szybko go ruszyłam, tak trochę ciekawa byłam jak wyszedł i go połamałam, ale był fajny, cement jeszcze mam i zrobię sobie nowy
Mój 4 arowy azyl... 22:35, 12 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
To już 2 czerwca

Irysy jeszcze w pąkach, za to zawilce się rozwinęły







Mydlnica bazyliowata odnowiła się po chyba 10 latach. Gdzie i jak przetrwała?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies