Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koroną w tle

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koroną w tle

Annna12 22:55, 25 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Martka napisał(a)
Radosc z dłubania rozumiem dobrze Ogród z Erecta - to Jagodaa, ten murek zjawiskowy.
Edit: Buda hit!!! tyłek ekskluzywny


wątek Jagody to od początku kiedyś przeleciałam caaały...
A co do budy.. ta blacha na rabek to też inspiracja z pewnego ogrodu z ogrodowiska tak więc to miejsce to raj inspiracyjny!

taaa.. D*** jest w sumie najlepsza z całego projektu... ale wiesz... to jest efekt wow... idziesz na tył gdzie bajzel a tu zaskoczenie!
____________________
Ogród z koroną w tle...
Judith 23:10, 25 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Domek gospodarczy (słowo „buda” na jego określenie nie przejdzie mi przez ...palce) jest swietny!
Minimalizm bez surowości dzięki drewnianym ściankom. Naprawdę dobry projekt i takaż realizacja .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Annna12 09:53, 26 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)
Domek gospodarczy (słowo „buda” na jego określenie nie przejdzie mi przez ...palce) jest swietny!
Minimalizm bez surowości dzięki drewnianym ściankom. Naprawdę dobry projekt i takaż realizacja .


Dziękuję Jakoś ta buda się u nas potocznie przyjęłą bo to miała być taka waśnie buda a wyszedł z tego domek
____________________
Ogród z koroną w tle...
Judith 12:33, 26 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Hihi, rozumiem. Ja u siebie mam miejsce tworzone jako warzywnik i wciąż nazywamy je warzywnikiem, choć nie ma w nim żadnych warzyw . Byly raz 6 lat temu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
basia3 13:28, 26 maj 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
kolejny ogród do zakochania. moje klimat. kocham linie proste , trawy i wszystko co ty tam masz. Cudownie. Zapisuję, będę śledzić. rzadko piszę ale często podglądam.
____________________
JEST DOBRZE :D
Annna12 14:15, 26 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
basia3 napisał(a)
kolejny ogród do zakochania. moje klimat. kocham linie proste , trawy i wszystko co ty tam masz. Cudownie. Zapisuję, będę śledzić. rzadko piszę ale często podglądam.


Dziękuję Basiu ogród robie sama więc jest tu to, co mi w duszy gra, dostosowane do gleby Wasze ogrody są już takie... gęste i bujne.. a u mnie dopiero powijaki i mikrosadzonki W każdym razie zapraszam
____________________
Ogród z koroną w tle...
Annna12 14:22, 26 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)
Hihi, rozumiem. Ja u siebie mam miejsce tworzone jako warzywnik i wciąż nazywamy je warzywnikiem, choć nie ma w nim żadnych warzyw . Byly raz 6 lat temu .


Mnie narazie warzywnik przerasta... jak pomyślę o tych ślimakach, nornicach i całym stadzie żyjątek które tylko czekają na moję warzywka to sobie myślę, że jeszcze do tego nie dojrzałam..

W tym roku posiałam pomidorki... pieknę 3 się uchowały i były juz takie krzaczki 40 cm... już żeby je wysadzić do ziemii... no i córcia wypuściła króliczka na dywanik, żeby sobie pobiegał...
tyle zostało z pomidorków...

Wyleczyłam się z upraw na ten sezon...
____________________
Ogród z koroną w tle...
Judith 14:35, 26 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Annna12 napisał(a)


Mnie narazie warzywnik przerasta... jak pomyślę o tych ślimakach, nornicach i całym stadzie żyjątek które tylko czekają na moję warzywka to sobie myślę, że jeszcze do tego nie dojrzałam..

W tym roku posiałam pomidorki... pieknę 3 się uchowały i były juz takie krzaczki 40 cm... już żeby je wysadzić do ziemii... no i córcia wypuściła króliczka na dywanik, żeby sobie pobiegał...
tyle zostało z pomidorków...

Wyleczyłam się z upraw na ten sezon...

Ja właśnie nie mam warzywnika . Mam tylko miejsce, które tak nazywamy.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
basia3 14:49, 26 maj 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Judith napisał(a)

Ja właśnie nie mam warzywnika . Mam tylko miejsce, które tak nazywamy.

Ja z warzywnikiem szaleję, ale pogoda taka a nie inna i wszystko rośnie jak by chciało a nie mogło. Chyba też w takim rejonie mieszkam, że zimniej. Niby centrum a zimnica u nas jak w Suwałkach. Tylko cebula szaleje.
____________________
JEST DOBRZE :D
Annna12 14:53, 26 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Jedyny plus pogody to deszcz w ubiegłym roku było sucho ale przynajmniej ciepło a w tym...?? Ja się pytam gdzie to słońce....

Basen czeka u nas, dzieci się niecierpliwią.. a tu guzik z tego póki co...
____________________
Ogród z koroną w tle...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies