Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:44, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Esk sunset piękne ma wybarwienia



Irysy też bujają...

April podbija las... 20:40, 12 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry








Wymarzony sielankowy ogród..... 20:40, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Piwonie już za chwilę będą cieszyć... mam je w kilku miejscach bo mimo krótkiego kwitnienia uwielbiam je...
Malutki pod lasem 20:37, 12 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Zdjęcia stare ale chciałam Wam pokazać moje szafirki z hakone Bardzo mi się podoba to połączenie, muszę jesienią koniecznie dosadzić. I tak nie jest źle biorąc pod uwagę, że te szafirki sadziłam w styczniu


A co do kuklików, to mam jeszcze takie 'Pink Petticoats'
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:35, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
I taki ogólny widoczek
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:34, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Nie zdążyłam poprzesadzać niektórych roślinek, więc na jesieni będę musiała nadrobić...

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:31, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
No to parę zdjęć wrzucę bo teraz ogród wchodzi już w piękny czas, teraz z dnia na dzień coś nowego będzie się pojawiać i to mnie bardzo cieszy i tak przez całe lato, rabaty wypełniw się po brzegi

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:29, 12 cze 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Agatka masz problem z glonami kup sobie ekstrakt ze słomy jęczmiennej. Nigdy nie będziesz miała glonów. Po szyszkach trochę woda się przebarwia. Po ekstrakcie naturalny kolor wody.
Wstawiłam fotkę, ale usunęłam bo mogę zapomnieć ją usunąć jak będziesz chciała więcej wiedzieć to napisz i wstawię u siebie fotkę jak to wygląda.

Mam już zakupiłam... jak na razie woda kryształ, gorzej z rybkami, chyba mają pasożyta, dałam preparat, jest jakby lepiej
Koi czują się dobrze, jedzą mi z ręki, woda jest ok, byleby płetwy im wyzdrowiały, trzymajcie kciuki


Wymarzony sielankowy ogród..... 20:27, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agatorek napisał(a)
Tak, ten widoczek jest cudny


Nieskromnie przyznam, że nam też się podoba buziaki


Rojniki - Sempervivum 20:27, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
Taki rojnikowy kwiatek Dziś na czerwono



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 20:26, 12 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Czekaj, poszukam, coś chyba mam.

Ok, wrzucam fotki, dwie pierwsze z września, trzecia z października. Daj znać jak obejrzysz, to wywalę.



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:25, 12 cze 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



Oby, zdrowie najważniejsze. Dobrze, że wzięłaś się za badania, tym bardziej, że tyle nieprawidłowych wyników wyszło.
Wnusie nawet mnie za serce łapią

Wszystko wskazuje na to że to borelioza mnie męczy, czekam na wynik potwierdzający wstępne wyniki, weekend mam sokojny, był syn z rodzinką z Igunią, miałam kawał szczęśliwej soboty




April podbija las... 20:24, 12 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
I kolejne



Dereń cappuccino jest moim ulubieńcem, mimo że nie zakwitnie w tym roku. Te kolory na liściach...




Wgłębnik w oczekiwaniu na rozłożenie basenu


Wymarzony sielankowy ogród..... 20:24, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Ewa777 napisał(a)


Ale piękny ten widoczek

Kuruj się, kochana Dbaj o siebie


Ewuś buziaki po kilku dniach już dochodzę do siebie
Z kwaśnej muszę wysadzić te żurawki bo dają mi po oczach...
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:21, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Roocika napisał(a)
Monika, ochy i achy zostawiam
I zdrówka dużo życzę.
Pozdrawiam


Asiu dziękuję bardzo już jest lepiej...

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:18, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Monia wszystko się pięknie rozwija. Jak ja lubię twój ogródek. Często filuję.
Kocimiętka urocza aby się tylko nie pokładała.
Pozdrawiam


Elu ja do Ciebie też często zaglądam, bo lubię Twój ogród po za tym lubię Twój sposób pisania kocimiętka robi super robotę na rabatach, wypełnia sobą wszystko

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:14, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Mirka napisał(a)

Jakie piękne te Kukliki . Jeszcze ci kwitną. Jak je masz posadzone? A przodzie rabaty?
Chciała bym dobrze posadzić i potem nie przesadzać sto razy


Mireczko ja kukliki mam posadzonego za seslerią w towarzystwie jeżówek, orlików, serduszek



Derej kousa teraz gwiazdorzy

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:10, 12 cze 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)

Monia czym masz wysypane rabaty taką ładną strukturę i kolorek widzę, to kompost?
Widoczki z ogrodu piękne, wszystko wypieszczone

Zdrówka życzę, kuruj się, dobrze robisz, że nie wychodzisz bo wiaterek szkodzi i później poty mogą męczyć .
Buziaki


Daria w sezonie kupuję po kilka worków kory mielonej i wysypuje na rabatach, ładnie wygląda i miesza się z podłożem, oprócz tego kompost, mączki, wzbogacam trochę coby roślinki miały dobrze dziś wyszłam na chwilkę fotek Parę zrobić a tak to w domu siedzę... a plewienia tyle że aż żal...

April podbija las... 20:08, 12 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Wybaczcie dłuższą nieobecność ale wpadłam w jakąś czarną dziurę, tu przydałby się stosowny emotikon, jak się z dziury wygrzebuję
Dzięki za odwiedziny i wszystkie miłe wpisy.
U mnie bez zmian, roślinki się zagęszczają, deszczyk pada, a ja po szczepieniu daję sobie dziś trochę luzu.

Żeby nie przedłużać, trochę fotek dla wszystkich chętnych









Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:06, 12 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Haniu ja jaja też niszczyłam ale dorosłe egzemplarze to domena eMa

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies