W ogródku emerytki
13:37, 07 cze 2021
Upał, nic nie robię, trochę zdjęć i uciekłam do chłodu w domu.
Te skrzynki czekają na mieszkańców
. Takie coś ładne wyrosło mi w ogrodzie, nie sadziłam i nie siałam.

Delospermy.

Te skrzynki czekają na mieszkańców

Delospermy.
