Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 13:37, 07 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Upał, nic nie robię, trochę zdjęć i uciekłam do chłodu w domu.

Te skrzynki czekają na mieszkańców. Takie coś ładne wyrosło mi w ogrodzie, nie sadziłam i nie siałam.

Delospermy.

Rozpoznawanie chorób i szkodników 13:27, 07 cze 2021

Dołączył: 02 maj 2021
Posty: 6
Do góry
Witam
Czy ktoś z Państwa wie może dlaczego szczyty moich papryk rozwijają się w taki niezbyt zdrowy sposób? Zarówno liście jak i wyrastające kwiatostany są takie "niedorobione", kwiatki zaraz żółkną i odpadają rzecz jasna. CO może być tego przyczyną?


Działka prawie w Borach Tucholskich 13:19, 07 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
ta bzdzina dostała na wiosnę porcyjkę i okazało się ze to zapomniany żylistek którego od 2 at nie mogłem namierzyć




o poranku było tak (słoneczko ledwo nad płotem)


a w południe tak





Słoneczny Ogród 13:15, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Te są najciemniejsze może ktoś zna tą odmianę , one mają jakieś cebulki na główce?

Tu są 4 różne rodzaje fioletowych czosnków

Trzykrotka też już kwitnie i tak do końca lata

Juki
Słoneczny Ogród 13:12, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Czosnki



Słoneczny Ogród 13:11, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Piwonie w pąkach

Naparstnice w blokach startowych

Ostróżki też

A magnolia jeszcze kwitnie i wypuszcza stale nowe pąki, paki różowe a kwiaty prawie białe

Hortensjowo 13:07, 07 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Helen napisał(a)

Czy to tez może być rudbekia?


Moja Cherry ma takie liście jak na tym zdjęciu.
Hortensjowo 12:55, 07 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Nie wiem od czego to zależy, ale po lewej są moje siewki rudbekii cherry brandy a po prawej darowane przez Zuzę

Czy to tez może być rudbekia?
Hortensjowo 12:52, 07 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Nadzieja na kwiaty

I tylko tutaj „busz”
Słoneczny Ogród 12:16, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Różaneczniki obgryzione przez sarny tylko parę kwiatów na 5 roślin

Jakiś nowy orlik w różu


Słoneczny Ogród 12:14, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
O poranku słońce zagląda z innej strony niż zazwyczaj widać na zdjęciach


Słoneczny Ogród 12:11, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Powojnik w tym roku już ma gdzie się wspinać.
Dostał obelisk w tamtym roku ale dopiero po kwitnieniu.



Słoneczny Ogród 12:09, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Przy wejściu kwitnie różanecznik i powojnik Miss Bateman



Słoneczny Ogród 12:07, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Fioletowy łubin ma 25 rozwiniętych kwiatostanów ale kolejne już w pączkach.

Obok rośnie różowy łubin



Ogród do odnowy 12:03, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Słoneczny Ogród 12:02, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Łubin na bylinowej rabacie (za oczkiem w stronę łąki) ładnie się rozrósł.



Ogród do odnowy 12:00, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Kolkwiicja i rozkwitnięte w końcu kwiaty Miss Kim, Wieczornik - przesadzane siewki piękniej kwitną niż ubiegłoroczna kępka




Naparstnica dla Joasi
Słoneczny Ogród 11:57, 07 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Czerwcowe kadry



Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 11:46, 07 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13836
Do góry
LLEA napisał(a)
Mam pytanie odnośnie moich wiśni osobliwych. Jedna z pięciu wygląda bardzo marnie, prawie w ogóle nie ma liści... co z nią zrobić? Odbije czy nie bardzo?


Drugie pytanie dotyczy hortensji Vanilla Fraise. Są posadzone 3 obok siebie w zeszłym roku, jedna ewidentnie choruje. Psikana juz była na grzyba na robala ale na razie nie widzę żadnej poprawy. Pozostałe dwa są super.


Jak przygotowana jest gleba pod nasadzenia?
Zieleń, drewno i antracyt 11:41, 07 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
antracyt napisał(a)
No właśnie, u mnie fasola, groszek słodki, szpinak i buraki. Zestaw żelazny
Gdzie zdjęcia oczka ja się pytam?

W końcu po kilku latach prób zakwitł mi czosnek bułgarski


U mnie w tym roku bardzo dorodny bo go trawy nie zagluszyly
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies