Piękne ujęcia Takie światłocienie są bardzo fotogeniczne razem ze święcącymi roślinkami jak sesleria i derenie
Ja nawet ja złapię aparat to nie umiem ładnie zrobić zdjęci temu co widzę
Oglądam twoją tawułę, twoja to dopiero obsypana kwiatkami Iryski przepiękne.
Pozdrawiam Agnieszka
I trochę smuteczków.
Coś się zaczęło dziać z truskawkami, pąki zaczęły schnąć i odpadać. Łodyżki były wyraźnie podcięte.
Zdiagnozowaliśmy szkodnika: kwieciak malinowiec.
Uszkodził też poziomki
Część truskawek już się zawiązała. Co ja mam teraz robić, na oprysk już chyba za późno, bo wtedy nie zjemy żadnej truskawki
Zaczęła kwitnąć pierwsza róża, posadzona wiosną Hansa
Taki maluch, a cały w pąkach. Spora część tegorocznych różanych zakupów też pokaże kwiaty. Sylwia, maluszek od Ciebie również
Na koniec suchulce w "doniczkach" Mam jeszcze sporo starych filiżanek do wykorzystania, tylko czas jakoś tak ucieka przez palce
Pięknie kwitnie. Mnie raz się to zdarzyło, wyhodowałam wtedy dość spory okaz i zakwitł.
Avatarek z kaczuszkami w bramie akuratny, uwielbiam te Twoje kaczuchy.