Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 20:46, 06 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Agi2006 napisał(a)
Fajne dziś rano było światło. Żałuję że nie mam dobrego sprzętu do robienia zdjęć




Piękne ujęcia Takie światłocienie są bardzo fotogeniczne razem ze święcącymi roślinkami jak sesleria i derenie
Ja nawet ja złapię aparat to nie umiem ładnie zrobić zdjęci temu co widzę
Oglądam twoją tawułę, twoja to dopiero obsypana kwiatkami Iryski przepiękne.
Pozdrawiam Agnieszka
Ogród w dolinie 20:38, 06 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
I trochę smuteczków.
Coś się zaczęło dziać z truskawkami, pąki zaczęły schnąć i odpadać. Łodyżki były wyraźnie podcięte.
Zdiagnozowaliśmy szkodnika: kwieciak malinowiec.
Uszkodził też poziomki

Część truskawek już się zawiązała. Co ja mam teraz robić, na oprysk już chyba za późno, bo wtedy nie zjemy żadnej truskawki

Tyle pąków zebrałam dzisiaj i wyrzuciłam



Pachnący różami, malowany bylinami 20:16, 06 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
ewsyg napisał(a)
Odrobina relaksu





W ogrodzie pięknie, więc odpoczynek się należy.
Fajny hamak.
Pamiętajcie o ogrodach 20:06, 06 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
greg66 napisał(a)






Ależ mi się dzisiaj dobrze trafiło, tyle pięknych niebieskości i fioletów, wcześniej łubiny,
a na dodatek jeden z moich ulubionych wierszy.
Zieleń, drewno i antracyt 20:02, 06 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Zaczęła kwitnąć pierwsza róża, posadzona wiosną Hansa
Taki maluch, a cały w pąkach. Spora część tegorocznych różanych zakupów też pokaże kwiaty. Sylwia, maluszek od Ciebie również

Na koniec suchulce w "doniczkach" Mam jeszcze sporo starych filiżanek do wykorzystania, tylko czas jakoś tak ucieka przez palce
Ania -Spełnione marzenie 19:59, 06 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ania111 napisał(a)






Ależ masz mnóstwo kolorowych kwiatów, wszystkie piękne.
A najbardziej urzekły mnie te dwa zdjęcia.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 19:52, 06 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Basilikum napisał(a)


zakwitl mi rozmyryn czasami mi troche kwitl ale myslama, ze mu w zimie za zimno. No i po tej najmrozniejszej od lat zimie kwitnie jak zwariowany




Pięknie kwitnie. Mnie raz się to zdarzyło, wyhodowałam wtedy dość spory okaz i zakwitł.
Avatarek z kaczuszkami w bramie akuratny, uwielbiam te Twoje kaczuchy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies