Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przedogródek pod dębem 12:02, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
W moich wędrówkach spotkałem magnolię o ogromnych kwiatach

Lubię ten ogród
Przedogródek pod dębem 11:57, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
wilczomlecz mi się zbyt rozrasta

Lubię te piwonie. Nazywam je "majowymi"

Czosnki ładnie się prezentują. Busz zbyt wielki się robi. Rośliny mają zbyt mało miejsca.

Przedogródek pod dębem 11:51, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
barwinek variegata od Sylwii mocno przycinam. Lubie jego niebieskie kwiatuszki

Na okrągłym klombie busz. Czekam aż liście cebulowych podeschną. Musze tam przemodelować

Lubię pióropuszniki

i moją rabatkę żurawkowo- liliowcową
Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 11:51, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Monika83 napisał(a)
Brasilia.



Bardzo ciekawy kolor, nie spotkałam go chyba w sprzedaży
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 11:47, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mam do oddania duże ilości dabrowki i trojesci rozesłanej
Muszę pielić i wyrzucać wiec dosc pilnie jesli ktoś chętny

Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 11:43, 06 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry
Peter Alan- cudo

Poniżej American Beauty. Bardzo odporny, szybko przyrasta, rozłożysty kształt krzewu, szerokie liście.




Przedogródek pod dębem 11:42, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Lubię funkie. Trochę ich nazbierałem
Przedogródek pod dębem 11:40, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
W Przedogródku potworna susza. U Sylwii grad, powódź a u mnie susza. Dodatkowo remont w domu spowodował odcięcie wody. Mam nadzieję, że rośliny wytrzymają bez niej jeszcze trochę.
Akant zmienia barwę na zieloną

Nowa Zembla w najlepszym rozkwicie

o tej porze moje kosaćce pokazują urodę

razem z czosnkami ładnie się prezentują
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 11:39, 06 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
For you Baby



9 ukopałam
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:07, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


kwitnie podagrycznik w kolorze bieli i zaraz tu biała piwonia

Palibin nadal pachnie
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:04, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



ten startuje jako ostatni
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:02, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Waclaw napisał(a)
z wielką przyjemnością spaceruję po Twoim ogrodzie

Wacku dziękuję jest cudownie, ptaszki, zapach, kwiecie i słonko i nie wieje




piekne te buki
skróciłam im końcówki
Miłkowo - sezon 2016-2022 11:00, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Roocika napisał(a)
Irenka, ta kolkwicja mnie zaskoczyła ale duża
Pozdrawiam niedzielnie

Asiu, dostałam od Bogdzi- z forum koleżanka, taką malutką siewkę z 20cm i tak mi bujnęła, aż dziw, bo tam wysypisko wszystkiego, ale widać się przerobiło i służy wszystkim roślinom.
Pozdrawiam letnio, u nas cudo pogoda, do 30 na plusie, idealnie.

w okolicach rodkowej dominują fiolety i niebieskości, złamane różem





Miłkowo - sezon 2016-2022 10:55, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
basia3012 napisał(a)
Irenko, podziwiałam u Ciebie kwitnące azalie japońskie. Czy tniesz je, kiedy?
Cięłaś już bukszpany? Chyba już czas czy jeszcze nie?

Azalie japońskie w różnych miejscach mam różne, część oberwała, powycinałam, podlewam, może się zabudują na nowo.
No dumam czy ciąć, chyba tylko niektóre przytnę, bo dopiero mi odrastają po ćmie. Jeden stożek podgoliłam, jeszcze poczekam.
Basiu jeśli twoje ok, to poczekaj do końca czerwca i tnij.




Pachnący różami, malowany bylinami 10:47, 06 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
Zakwitają pierwsze piwonie i kosaćce: syberyjskie i wysokie.







Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 10:39, 06 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry

Gertruda i innocent blush życzą miłej niedzieli.

Ogrodowe marzenie Mrokasi 10:19, 06 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Iryski są cudne. Kiedy się je dzieli? Chciałabym je porozrzucać w różnych miejscach ogrodu.

Basen eM rozłożył wczoraj. W tym sezonie jeszcze będzie widoczny od strony domu ale może w przyszłym żywopłot irgowy już go bardziej przysłoni .
Pamiętajcie o ogrodach 10:18, 06 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
greg66 napisał(a)




Pięknie
Miłkowo - sezon 2016-2022 10:12, 06 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
gogo napisał(a)
Irenko, z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie i pozachwycałam się - wszystkim
Fajne zdjęcia rodzinne, fajne spotkanie z ogrodomaniaczkami
Pozdrawiam

Grażynko dzięki za odwiedziny.
Lato mamy, teraz więcej czasu w ogrodzie niż przy kompie, mam zaległości z odwiedzinami, ale nadrobię u wszystkich, pozdrawki


zaczynają pod murem


To tu- to tam- łopatkę mam ! 10:12, 06 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


długa prosta - nieformowany żywopłot





Ależ cudna gęstwina!!!
Moja kalina Red Spring Compactum pokazała w tym roku tylko kilka marnych kwiatków i to na samym szczycie co biorąc pod uwagę fakt, że jest na pniu, pozbawiło mnie możliwości ich oglądania i wąchania.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies