Zieleń, drewno i antracyt
01:08, 04 cze 2021
Ale tu masz różności
Po to jest to forum, żeby pokazywać swoje ogrody. Ciągle coś nowego się u Ciebie dzieje tzn.zakwita - pokazuj - ja chętnie zawsze fotki oglądam
Wiesz, że u mnie za dużo nie ma co pokazywać dlatego zdjęcia raz w m-cu, no czasami dwa razy