Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zieleń, drewno i antracyt 01:08, 04 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry


Ale tu masz różności

Po to jest to forum, żeby pokazywać swoje ogrody. Ciągle coś nowego się u Ciebie dzieje tzn.zakwita - pokazuj - ja chętnie zawsze fotki oglądam

Wiesz, że u mnie za dużo nie ma co pokazywać dlatego zdjęcia raz w m-cu, no czasami dwa razy Lubię oglądać wysyp roślin u innych
Za drzwiami do ogrodu... 01:00, 04 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry


Super to zdjęcie - musiałam zacytować, bo najbardziej mi się podoba mimo innych pięknych kadrów. Sporo koloru u Cienie - tak soczyście
Czosnki mają bardzo wyrazisty kolor. Myślałam, że moje są ładne, ale Twoje dużo ładniejsze.

Bałwanka często wspominam
Mój ogrodowy pamiętnik 00:52, 04 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Nowa12 napisał(a)
A jednak posadziłam coś jednorocznego w donicy . Ba. W 2 donicach. I na tym koniec .



Bardzo lubię tak obsadzone donice. Czasami mniej znaczy więcej - elegancko
Zamierzałam też tak obsadzić, ale jednak poszłam w kompozycje co nie bardzo mi odpowiada. Na szczęście zostało mi jeszcze do obsadzenia 5 donic - ma być skromnie
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 00:47, 04 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry


Cytuję na wątkach tylko zdjęcia które wybitnie mi się podobają i to właśnie do takich należy. Cudowny widok - doskonale rozumię, że nie wyobrażasz sobie ogrodu bez tych drzew
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 00:03, 04 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Liliowce


Czosnki

Mój ogrodowy pamiętnik 23:55, 03 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Katsura to ten zielony czy czerwony? Bo ten zielony wymiata


Czerwony to Beni Maiko a zielony to Mikawa Yatsubusa.
Katsura to ten. Miałam przed nim posadzone jezówki a takie baty powypuszczał że ich nie widać .

Mój ogrodowy pamiętnik 23:55, 03 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Nowa12 napisał(a)



Ale cudowne zestawienie

Tez lubię bordo i czerwień

Mój ogrodowy pamiętnik 23:50, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Nareszcie pogoda sprzyja pracowitym ogrodnikom .
Klony sporo urosły. Katsura zżera mi jeżówki.


Katsura to ten zielony czy czerwony? Bo ten zielony wymiata
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 23:50, 03 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Rododendron Hachmann's Charmant.
Przecudny odcień różu.



I Catawbiense Grandiflorum
Dębowe zakątki 23:43, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Modrak ciekawy inny. Mam nadzieję, ze u mnie będzie taki jak na zdjęciach szkółki w której go zakupiłam .
Hosty bardzo lubię. I trochę przez lata ich sie uzbierało

Teraz modrak sercolistny już jest taki


Coraz ładniej nad stawem, ten korzeń robi robotę
Za drzwiami do ogrodu... 23:43, 03 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Roocika napisał(a)
Aniu, widać ten romantyzm i piękna eksplozja koloru

Nadal lubię żurawki, one też wnoszą ten kolor!!!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:41, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Którejś obiecałam nazwę sprawdzić

Ten różowy to clematis Asao
Choroby róż 23:40, 03 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12206
Do góry
Eden rose ma sporo takich zniekształconych pąków, tak jakby te zielone listki otaczające pąk coś zjadło.
Czy to będą wciornastki? [tak mi się wydaje po przebiegnięciu tego wątku]
Czy jest możliwe, że do takiego pąku zbiegają się mrówki i jeszcze bardziej uszkadzają róże czy może tylko korzystają z soków od wciornastków? Koleżanka też ma i jeszce mrówki. U siebie mrówek nie mam.

Czym to potraktować? Coś na ssące? Decis?

Dzięki.

Działeczka w dużym mieście 23:38, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
lilarose napisał(a)
na dobranoc mój osobisty jeż, który wychodzi co wieczór mnie pożegnać



Słodziak I dąbek Ci się posiał
Ogród Małej Mi 2017 23:36, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Jeszcze trochę i u ciebie będą Dzieci masz dorosłe

I aranżacja natury, zrobiła co chciała.

Pięknie zrobiła jak u Pieta Oudolfa tylko w miniaturze
Doświadczalnia bylinowo-różana 23:34, 03 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Anda napisał(a)


Piękne róże zaczyna się sezon różany
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 23:34, 03 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
AgaCzek napisał(a)
Piękne żurawki ale mnie najbardziej urzekł orlik.
lubię orliki nawet jak się rozsiewają ale mam szkodnika, który je usuwa, to mój eM mówi że za dużo tego





Dębowe zakątki 23:22, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 23:20, 03 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Dzisiaj powyciągałam te moje pierdółki ogrodowe .





Dębowe zakątki 23:18, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies