Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 22:16, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
na rabacie, która miała być biała, w zeszłym roku wysiały sie werbeny a w tym sezonie chwilowo królują orliki. Wysiane na parapetach białe kosmosy Cupcakes w wiekszosci zjadły ślimory wiec czarno widzę szanse na biel tutaj

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:21, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
i troszkę cienistych zakątków
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:23, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
na dobranoc mój osobisty jeż, który wychodzi co wieczór mnie pożegnać


____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
mrokasia 22:35, 03 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
lilarose napisał(a)
na rabacie, która miała być biała, w zeszłym roku wysiały sie werbeny a w tym sezonie chwilowo królują orliki. Wysiane na parapetach białe kosmosy Cupcakes w wiekszosci zjadły ślimory wiec czarno widzę szanse na biel tutaj



Ja poproszę tę rabatkę. Biorę w całości .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
lilarose 23:13, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Moja rabatka pełna niespodzianek dziękuje za komplementa
w każdym razie gdybyś kiedyś zapragnęła orlików, to u mnie w każdej ilości. Ale niestety nie mam białego Nawet sobie w zeszłym roku kupiłam, no ale jakżeby inaczej - przyszedł pomylony... fioletowy!
Na przodzie sprezentowane od Kwartecika (cmok!) stachysy. Czekam, aż podrosną i pięknie (jak u Ani) wykończą mi rabatke.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kasia_CS 23:32, 03 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale masz pięknie! Guernsey gwiazdorzy (to chyba mój ulubiony powojnik, choć u siebie posadziłam dopiero niedawno i może za rok pierwsze kwiaty zobaczę), orlikowa też przepięknie wygląda! U mnie dopiero po 2, czy wręcz 3 latach pierwsze siewki zakwitły w kilku miejscach.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
sylwia_slomc... 23:38, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
lilarose napisał(a)
na dobranoc mój osobisty jeż, który wychodzi co wieczór mnie pożegnać



Słodziak I dąbek Ci się posiał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
lilarose 07:26, 04 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasiu- ten clematis jest niewymagający- u mnie rośnie w takim niezbyt sprzyjającym miejscu, czyli na tzw grobowcu Mam na działce dwie góry gruzu, usypane przez poprzednich właścicieli, obsypane ziemią i obsadzone roślinami- ostatecznie pobliska górka szczęśliwicka dokładnie tak samo powstała, więc moje grobowce idealnie się wpisują w krajobraz
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 07:44, 04 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
sylwia_slomczewska napisał(a)

Słodziak I dąbek Ci się posiał

to jest miejsce pod wielkim świerkiem- wiewióry mi non stop znoszą tam i zakopują różne skarby, więc co chwila wyrasta nowe drzewo. Zieleń Warszawska drzewa w mieście sadzi a ja co i rusz wyrywam.
Zła ze mnie ogrodniczka, zła

Jak dzieciaki były mniejsze, to nosiły do przedszkola maleńkie dęby albo orzechy razem z korzonkiem wyrastającym z żołędzia/orzecha.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 07:47, 04 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ślicznie masz na działce. Lubię takie pełne życia rabaty
Jeż słodki bardzo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies