Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W kamiennym kręgu od początku 22:14, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W ogródku emerytki 22:13, 03 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
gogo napisał(a)
Na koniec




To lubię
W kamiennym kręgu od początku 22:12, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Małymi krokami-Ogród Wioli 22:12, 03 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)






Wiolu, wszystko kwitnące piękne, ale najbardziej... bije mi serce na widok tych cisowych poduszeczek połączonych z hakonechloa......
Jaka róża rośnie po drugiej stronie Rasputina pod domem?
Ogród Małej Mi 2017 22:12, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
Kazda fotka jak obrazek
O kazdej porze masz pieknie, nawet jak narzekasz
U mnie niektóre rodki dopiero zaczynaja

Rodki u mnie są bliżej końca niż początku.. niektóre przekwitły. Ale ja na południu ..ha, ha, ha.. dziś nawet miałam krótki rękawek

Tegoroczna mizerota .. kilka kwiatów na czubku i finito

W kamiennym kręgu od początku 22:11, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Kamienny uspokojony, po kalejdoskopie tulipanowym
Ogród Małej Mi 2017 22:10, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
kasia1 napisał(a)
Aniu, chłopcom przede wszystkim "przytrafiła się" fantastyczna babcia

Babcia "zarobiona" jak mówią wnuki

Ogród Małej Mi 2017 22:09, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
Ania, chodź powiedz dlaczego mi itoh nie kwitnie

Pokazuj swoje piwonie
Drzewiaste rewelacja , a inne ?

Kasiu, moje drzewiaste przekwitły, a reszta w pąkach czeka na ciepło.. dziś pierwszy ciepły dzień.
Erly kwitnie bardzo długo.. moja jedna z naj..

I żółta drzewiasta jeszcze kwitnie

Mariuszowe kończą pokaz..

Biała od Pani Halinki z Polski dała w tym roku czadu


Kwitły inne ale już mało spektakularnie i skąpo ..tak czasami bywa. Koperkowa po przesadzeniu strzeliła focha Paki u niej tez stanęły w miejscu.
Działeczka w dużym mieście 22:06, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
przyszłam na chwilę do swojego wątaska wrzucić kilka fotek i pokazać, że mi jeszcze działki nie odebrali
jak wszyscy widzimy, ociąga się ta wiosna bardzo-nie inaczej jest u mnie.
Clematis Guernsey Cream kwitł na mojej działce zwykle na majówkę- w tym roku dopiero teraz szaleje
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:05, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
10.05.21 Nad rabatą narcyzową czuwa Krysia




Taakie okazy:

Ogród Basi i Romka 22:04, 03 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Żurawki zaczynają kwitnienie







A tu kopytnik mutant tak jak nie chciał u mnie rosnąć, to teraz w tym miejscu takie jakieś duże liście mu urosły

Ogród Małej Mi 2017 22:02, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Witaj musimy się gdzieś zgadać aby pogadać i pośmiać.
Tylko gorzej z czasem ale może się uda .
U cb pięknie kwitnąco

Czas to towar pożądany
W ogrodzie faktycznie teraz jest ładnie. Próbuję robić zdjecia i nie wygląda to fajnie, ale w realu nawet mi się podoba. Pomimo tego, ze wszystko takie z lekka zapuszczone. To najpiękniejsza pora roku w ogrodzie
Rok temu rh kwitły jak szalone, a w tym niestety z tym gorzej, ale mimo tego też jest super

Blisko, dalej i najdalej..


'

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:53, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
10.05.21 Za takim widokiem z hamaka tęskniłam przez wiele miesięcy

Powoli zagospodarowuję teren przy hamaku, a własciwie..sam się zagospodarowuje ponieważ rozkładałam tam na kompost niezapominajki i inne rośliny i się wysiały


Nie bardzo rozumiem poprzedniego właściciela, który oddzielił się tujami od... pięknego lasu


W tym roku w końcu się zebrały i bardzo ładnie zakwitły bergenie


Hortensjowo 21:52, 03 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Helen napisał(a)
Dziewczyny, czy to jest szkodnik?

Nie mogę znaleźć co to jest.

To chyba omomiłek, zjada larwy, jajka mszyc, mszyce itp, troszkę pędy młodych roślin ale woli mięsko, możesz zostawić, nawet jak podgryzie coś zielonego to większych szkód nie zrobi (chyba, ze będzie ich duuużo więcej i przejdą na weganizm)
Pamiętajcie o ogrodach 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
an_tre napisał(a)

I to co? Same niewiadome?
Pamiętajcie o ogrodach 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Pamiętajcie o ogrodach 21:49, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Tak to prawda







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:48, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
an_tre napisał(a)



Jeszcze mam pytanie co to jest to różowe? Jakiś rdest?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:47, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
an_tre napisał(a)
Moja ogrodowa perełka, storczyk łąkowy inaczej błotny. Wyszukałam w necie, że jest to Kukułka plamista.
Kilka lat temu pokazał się w moim ogrodzie, mąż kosił trawę i go wypatrzył a ja z trawy przesadziłam na rabatę. Początkowo kwitł jednym kwiatkiem, później pokazały się dwa, a w ub. roku trzy. W tym są cztery.

Czy one zawiązują nasionka? Jeśli tak to zbierz proszę, to kwiaty z dzieciństwa mojej mamy, a teraz nigdzie ich nie ma.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies