Helen, na zdjęciu ładnie. Na żywo 2 płytki do poprawki bo źle podsypane, magia zdjęć czekam na sprzątnięcie piasku. Na razie jeszcze dziurki nim utykam.
Aga, z facetami już tak jest. Mój zamiast samoczynnie skosić swój trawniczek to czeka na wytyczne. Trawa znowu na 15 cm urośnie a trzeba ją kosić teraz raz na tydzień, tak szybko rośnie. W lecie zwalnia i co 2 tygodnie można a teraz po nawozie ruszyła z kopyta bardzo.
Danusiu dzięki Niektóre miejsca lepiej, inne gorzej, ale praca własnych rąk cieszy.
Wnusio podobny, do syna, jak był w tym wieku, U nas wszyscy raczej roześmiany, no może zięć mniej się śmieje.
Fajnie było z dziewczynami.
Mój rododendron też nie zakwitł w tym roku. Wytworzył długie cienkie puste pąki ☹️ Czy należy je oberwać i zostawić ten najmniejszy w nadzieji że zakwitnie w przyszłym sezonie?
Agnieszko, jakie to miłe, ale to tak na fotkach duchem jestem młoda
Dziękuję i cieszę się, że się podoba, bo jedno co stwierdzę, to bardzo pracochłonny ogród, za dużo tu wszystkiego.
Rysiu dzięki za odwiedziny. Ogród przez te lata forumowania zmienił się, ile padło, ile nie przemyślane, powoli nabiera kształtu. Pozdrawiam
a ten poszedł na wyspę berberysową
zaraz kolejne magnolie zakwitną
Dzięki serdeczne. Pogoda roślinom służy, bujają, choć powiem że wiatr bardzo wysusza ziemię i mam miejsca jak na pustyni.
Dzięki za komplement, makijaż robi cuda.
montan u mnie pełno wszędzie
W tym roku i tak są takie biedniejsze, deszcz zbija kwiaty i słonka brak.
Hakonki u mnie wszędzie. Najstarsze mają 8 lat. Dzięki Aniu.
tu na tej rabacie są hakonki, z których tworzyłam wszystkie sadzonki