tu muszę jeszcze darń zerwać i nadal tu z lawendami nie skończyłam, kilka suchych totalnie, do wywalenia
łubiny wszelkiej maści, cieszy mnie to, że pełno siewek, za rok będzie ciekawie
Alu, te bratki co same się posiały, bardzo długo mi kwitną, tak jest, co roku.
Teraz dużo kwitnie, chcę się każdą roślinę pokazać, czerwiec już, więc z dnia na dzień co innego.
Miła jesteś, ale latka lecą i nic nie poradzisz.
samosiew orlików, ten pełny różowy ma aż 1.6m wysokości, różowy pojedynczy z 10cm mniej.
i od spodu
Piękny to teraz czas, kwitną orliki, czosnki, niezapominajki, skalniaki ...........
W tym roku pierszy raz zakwitła mi wisteria, jest piękna, ma tylko dwa kwiatki bo reszta zmarzła ale i tak się cieszę bo widzę już efekt w przyszłym roku