Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 06:24, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Brawo za ripostę

Dzięki

co rok się odgrażam, że zetnę paulownię i znowu jak to kwitnie to mi żal, zwłaszcza powojnika



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:23, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

U mnie to samo, obronię jedno idą na drugie i mam w tym roku nie tylko golce, te same szkody robią winniczki i te z małą kolorową skorupką też

Sylwia, no szał ze ślimakami, a ja nadal granulek nie dałam, latam jak Edward nożycoręki póki, co.
Winniczki w tysiącach, albo i lepiej...



Ogród bez reguł 06:22, 01 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
galgAsia napisał(a)
Wreszcie sensowny dzień w ogrodzie...! Ze słońcem, kawą, dobrym towarzystwem
Dziś przez cały dzień było pogodnie, w przeciwieństwie do wczoraj, kiedy to był istny festiwal wiatru, chmur i deszczu... Chyba z 15 razy padało, i to tak całkiem gwałtownie i solidnie. Ziemia fajna, mokra, ale praca wczoraj nie należała do przyjemnych. Za to dzisiaj... sama radość






Znakomicie ten fragment wyszedł. U Ciebie róże już kwitną?


mina futer bezcenna

kudosy wypadły mi już ubiegłej zimy, to wielka szkoda


obstawiam, że to nie siewki kłosowca
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:20, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

To możliwe, mój też bardziej w różu.

Myślę, że to jednak to


szaleństwo paulowni i powojnika, w realu bosko



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:19, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
LIDKA napisał(a)


bardzo fajna ekipa, widąć żę humory dopisują,

Lidka dziękuję było wesoło

orliki posiały się w donicy z hortkami


tu muszę jeszcze darń zerwać i nadal tu z lawendami nie skończyłam, kilka suchych totalnie, do wywalenia

łubiny wszelkiej maści, cieszy mnie to, że pełno siewek, za rok będzie ciekawie

Miłkowo - sezon 2016-2022 06:16, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Martka napisał(a)
Irenko, cudne zdjęcia, i te rodzinne i ogrodowe. Obłęd kolorów

Bardzo dziękuję jednak maj, to najpiękniejszy miesiąc, choć w tym roku nas nie rozpieszczał.

a tu obok siebie bez koralowy Gold- po prawej i sumak Tiger Eyes po lewej.

rodki odczuły brak słonka


Miłkowo - sezon 2016-2022 06:03, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Irenko super że jesteś. Buziam Cię bardzo mocno. Rodzinne zdjęcia piękne :0 a ogródeczek jak zawsze zachwyca.

Basiu bardzo dziękuję odwzajemniam głaski
duet



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:02, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Roocika napisał(a)

Wesołe rodzinne zdjęcia
A piwonie drzewiaste bardzo ładne

Asiu, rodzina najważniejsza.
Piwonie uwielbiam, te krzewiaste jednak szybko przekwitają.

ta żółta obłędnie pachnie i ma najładniejszy pokrój
najpóźniej zakwita, pewnie z powodu miejscówki


ta biała, jak welon panny młodej, kwiaty ogromne

Miłkowo - sezon 2016-2022 05:59, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Alija napisał(a)
Irenko! Piękne orliki i jaka różnorodność, brateczki jeszcze w doskonałej kondycji, czosnki, nie wspomnę o azaliach i rodkach, u Ciebie zawsze pięknie. Nieustająco zachwycam się białymi zawilcami, są super!
A przede wszystkim spotkania rodzinne, to najcenniejsze.
Nie wiem, czy jest sens zmieniania avatarka, nie widzę różnicy między nim i aktualnymi zdjęciami.

Alu, te bratki co same się posiały, bardzo długo mi kwitną, tak jest, co roku.
Teraz dużo kwitnie, chcę się każdą roślinę pokazać, czerwiec już, więc z dnia na dzień co innego.
Miła jesteś, ale latka lecą i nic nie poradzisz.

samosiew orlików, ten pełny różowy ma aż 1.6m wysokości, różowy pojedynczy z 10cm mniej.



i od spodu
Miłkowo - sezon 2016-2022 05:56, 01 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Irenko, super wieści. rodzina przyjaciele, zwierzęta, jeszcze, żeby zdrowie jak najdłużej. Serdecznie pozdrawiam.

Ogród bez konkurencji. I bez też! Ściskam.

Hanuś dziękujętak, zdrowie zawsze nr 1
Ściskam i dla ciebie pierwsza róża
Ogrodowy Kalejdoskop 05:55, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Kurczę uciekam ale dzisiaj wrócę bo mam jeszcze resztę zdjęć, nie myślałem że tyle tego
Ogrodowy Kalejdoskop 05:51, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 05:51, 01 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)







co to za siwa, trójkątna rzeźba z trzmieliny?



Czytając Twoje wpisy o tegorocznych warzywach zaczyna mi się raźniej robić. Nie koniecznie to moja wina, że taka bryndza w warzywach w gruncie

Na zdjęciu to nie przetacznik christa tylko jakiś przetacznikowiec, może syberyjski

Ogrodowy Kalejdoskop 05:49, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Ostatnie tylipany
Ogrodowy Kalejdoskop 05:47, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Ogrodowy Kalejdoskop 05:44, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Reszta zdjeć później bo czas przygotować się do pracy
Ogrodowy Kalejdoskop 05:42, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Piękny to teraz czas, kwitną orliki, czosnki, niezapominajki, skalniaki ...........
W tym roku pierszy raz zakwitła mi wisteria, jest piękna, ma tylko dwa kwiatki bo reszta zmarzła ale i tak się cieszę bo widzę już efekt w przyszłym roku
Ogrodowy Kalejdoskop 05:38, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Ślimak uciął sobie drzemkę
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 05:37, 01 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11992
Do góry


No to zdjęcie jest urocze
Ty jesteś mamą czy babcią?? Wyglądasz na 20 lat Agatko
Ogrodowy Kalejdoskop 05:35, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies