Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)
19:38, 30 maj 2021
Czas lilaków. Mam tylko Palibina, za to w sumie 13 sztuk
10 krzaczastych i trzy na nóżce
Kiedyś będzie z nich żywopłot, jeszcze rok czy dwa zanim się połączą.
Dosadziłam więcej azalii japońskich, wywaliłam kukliki pomarańczowe.
Długo kwitną i teraz z tym fioletem gryzło się aż zęby bolały
Kiedyś będzie z nich żywopłot, jeszcze rok czy dwa zanim się połączą.
Dosadziłam więcej azalii japońskich, wywaliłam kukliki pomarańczowe.
Długo kwitną i teraz z tym fioletem gryzło się aż zęby bolały
