Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:38, 30 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Czas lilaków. Mam tylko Palibina, za to w sumie 13 sztuk 10 krzaczastych i trzy na nóżce



Kiedyś będzie z nich żywopłot, jeszcze rok czy dwa zanim się połączą.




Dosadziłam więcej azalii japońskich, wywaliłam kukliki pomarańczowe.

Długo kwitną i teraz z tym fioletem gryzło się aż zęby bolały


Pachnący różami, malowany bylinami 19:36, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
ewsyg napisał(a)


Też tak uważam. Kwiatki ma bardzo urokliwe





Pigwa pięknie kwitnie. Mam jedną, dopiero drugi rok, ale ma parę kwiatów.
Pamiętajcie o ogrodach 19:35, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Pamiętajcie o ogrodach 19:34, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Pamiętajcie o ogrodach 19:33, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
tamaryszek

kiścień


balia


Pamiętajcie o ogrodach 19:32, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






W moim małym ogródeczku - Dorota 19:32, 30 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ale pięknie masz, zawsze się zachwycam, nie wiem nawet , które zdjęcie zacytować
Buczki cudne, orliki, czosnki, hosty i cała, cała reszta
Bardzo się cieszę, że Ci się u mnie podoba




Pamiętajcie o ogrodach 19:31, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Danko jutro sfocę te azalie
sesja orlikowa






W moim małym ogródeczku - Dorota 19:29, 30 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Alija napisał(a)


Dorotko! Jesteś królową nie tylko orlików (nigdy nie widziałam tylu odmian), bo i czosnków, bzów, dziewanny i innych kwiatów, jestem zachwycona ilością i różnorodnością.
Altana zaprasza do odpoczynku, pięknie Hosty ogromne, bardzo je lubię.
Miłej niedzieli.
Alicjo jeśli chodzi o rośliny to na ich punkcie tracę rozsądek. Jestem zbieraczem i prawie wszystko mi się podoba. Chcę mieć po kilka roślin z danego gatunku, dlatego u mnie tyle różnych odmian jest.
Te hosty pod gruszą to z dużych odmian są. Z 10 lat trzeba było, żeby tak u mnie wyglądały. Jesienią kupiłam wysyłkowo 2 funkie giganty, no i oczywiście nie miałam na nie miejsca na rabatach. Wsadziłam do dużych donic i ....zapomniałam schować przed zimą do budynku gospodarczego. Umarzły one i jeszcze kilka innych roślin, zmarnowałam rośliny i pieniądze.





Ta rabatka wkrótce będzie biała od maruny w której będą górować lilie.
Zielony zakątek z Antonówką 19:25, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Pięknotek - piękny kotek
Wszystkiego po trochu 19:24, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
mirkaka napisał(a)





Już jest pięknie, a jak wszystko rozkwitnie, to dopiero będzie pokaz.
Nie mogę się doczekać.
Zacisze Alicji 19:22, 30 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Alija napisał(a)
Biały bez jest piękny...


Trochę orlików.


Alu bardzo swojskie klimaty, też mam taka część "leśną" a orliki .... to są piękne kwiatuszki, u mnie sesja niebieskawych
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:16, 30 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jakbym o sobie czytała Pierwsze kryterium jak kwitnie
Te czosnki co Ula o nie pytała jak się nazywają? Może bym w łąkę dała razem z purple sensation. Nie giną Ci po zimie? Przyrastają?
Sylwio nie mam pojęcia jak nazywają się moje czosnki, zamawiałam kilka lat temu. Przez ten czas kilkakrotnie zwiększyła się ich ilość co mnie bardzo cieszy.






Pachnący różami, malowany bylinami 19:16, 30 maj 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Zdecydowałam się zamienić jedną doniczkę na coś większego. Lilia wodna musi mieć więcej miejsca dla liści.






Zielony zakątek z Antonówką 19:15, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry


Malwina
Malus - jabłoń ozdobna 19:11, 30 maj 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry

Cheal's Weeping po kwitnieniu.
Zielony zakątek z Antonówką 19:11, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry






Zielony zakątek z Antonówką 19:08, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Hosty nabierają mocy







Zieleń, drewno i antracyt 19:07, 30 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Helen, prawie wszystko już posadzone, ale masz dla porównania 2 krwiściągi. Kupny i darowany


Dzisiaj naprawdę się nagimnastykowałam. Zostały mi 3 rośliny do posadzenia, ale zajmę się nimi chyba we wtorek. Jutro nie robię nic

Asia, to spróbuj trochę te swoje irysy podnieść, żeby lekko było widać grube kłącza. Mi zakwitł kolejny, tym razem zeszłoroczny nabytek, ale nie jestem nim zachwycona. Na zdjęciach wyglądał dekatniej, w rzeczywistości ma duże, nie do końca ładne w kształcie kwiaty. Powoli zaczynają też syberyjskie.
ps. Jutro będę jak ta jaszczurka, pełne lenistwo i grzanie się na słońcu, o ile się pokaże

Zielony zakątek z Antonówką 19:05, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies