Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

April podbija las... 19:04, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
April napisał(a)








Bardzo miło spaceruje się po Twoich leśnych zakątkach, a na dodatek można jeszcze spotkać rude cudo.
Ten dereń pięknie rozświetla las.
Paeonia - Piwonia 19:03, 30 maj 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry

Dzisiaj w poludnie
Zielony zakątek z Antonówką 19:02, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry


Zielony zakątek z Antonówką 18:55, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry


Zielony zakątek z Antonówką 18:51, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry




Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 18:47, 30 maj 2021

Dołączył: 16 cze 2020
Posty: 3
Do góry
Dzień dobry!
Chciałam zapytać czy dobrze będzie wyglądać rabata z białymi i różowymi różami, a jako wyższe piętro Marikeny na pniu lub trzmielina? Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Bardzo proszę o podpowiedź. Na rabacie będą również stożki bukszpanowe, stipa, lawenda, byliny (szałwia, bodziszki). Coś co zakryje dół róż. A może coś innego zamiast Marikenów? Nie może to być nic wysokiego i silnie ukorzenionego bo na brzegu rabaty przebiega rura wodociągowa. Rabata ma 1,6 m szerokości. A może nic wyższego nie sadzić?
Zielony zakątek z Antonówką 18:43, 30 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry




Pączki są, oby nie zbrązowiały ...
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 18:39, 30 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Dzisiaj sadziłam bambusy do donic



Sadziłam, sadziłam i posadziłam



Jeszcze pozostało takerem przybić folię od środka i ją dociąć.
Donice będą stały na tarasie po dwóch stronach przy ścianach jak już powstanie elewacja.
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 18:37, 30 maj 2021

Dołączył: 08 lut 2018
Posty: 164
Do góry
Co to za roślinki?
1.
2.
Pachnący różami, malowany bylinami 18:33, 30 maj 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Prawda? Bardzo niedoceniana jako ozdobne drzewo, a śliczna jest


Też tak uważam. Kwiatki ma bardzo urokliwe



Glina i zielsko 18:30, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
LIDKA napisał(a)


Kwitnie mój rodek. 1 z 9.
Inne sie szykują.

Wiecie może jaki to?

Zrobiłam z meżem ogólne porzadki na działce.

Deszcz pada co chwile.
Rabaty nadal mam nieskończone. Nie zakryte do końca. Jak sie poprawi pogoda to ryje perz. Teraz za mokro.

Odesłałam łyse tuje. Właściciel szkółki nie przyjął paczki.
Zajrzał i odesłał bo paczka wrociła zaklejona inna taśma niz zakleilam ja. Nadal sie zarzeka,ze zarosna.
Na nic przepisy mimo ze napisalam oficjalne odstapienie od umowy.
Nie wierze.
Nie chce mi sie szarpać z chamem.
Opisze go w opiniach google i na fejsie.

I nic już z neta nie zamawiam. Amen.



Rodek piękny. A zakupy roślinne robę stacjonarnie, bo ja zawsze muszę powąchać, pomacać...
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 18:28, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Siedzę i podziwiam



Przyłączam się do podziwiania.
Po moim ogrodowym chaosie, taki idealny porządek to cos niesamowitego.
Ogród z plażą 18:23, 30 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Żurawki Forever Red





Zrobiłam z nich drugi rząd



Chciałabym by rosły jak pozostałe i przykryły kamień. To pozostałe:





W samym słońcu 18:20, 30 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Tak myślę, że w samym rogu można byłoby posadzić derenia elegantissima lub siberica ( czym się różnią??. Dobry pomysł? Dorzucę tam jeszcze graba ( jemu chyba nie przeszkadza nadmiar wody wiosna czy po deszczu?

Tam gdzie myślę o posadzeniu derenia jest jakieś 2,5 m szerokości.
Tam obok graba fastigiata i może bliżej podjazdu też fastigiata ? Bo do owocowych tam trudny dostęp mógłby byc
Ogród z rzeźbą 18:20, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zana napisał(a)
I posadzone jesienią przeze mnie na nowej cisowej kuleczkowej rabatce










Tulipany piękne, ale czekamy na dalszy ciąg.
Pozdrawiam!
Zacisze Alicji 18:14, 30 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Alija napisał(a)




Achy i ochy zostawiam magiczne ,piękne ,cudowne miejsce
Zacisze Alicji 18:03, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Niedziela zimna i deszczowa. Ninka tak dziś spędza czas.

Zacisze Alicji 18:02, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Biały bez jest piękny...


Trochę orlików.
Zacisze Alicji 17:54, 30 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zaczynają kwitnienie krzewuszki.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies