Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 06:36, 28 maj 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Za mną wspaniałe 3 dni, urodziny synka, bardzo udany dzień mamy, fajne spotkanie z ogrodniczkami. Mimo psot pogody, jakoś się udało te majowe dni wykorzystać.

To zdjęcie dedykuję pewnej ,,życzliwej osobie" i zapewniam że u mnie wszystko ok, w każdym aspekcie, głowa pracuje, problemów innych brak, może ona je ma.


święto mamy extra
moje dzieci i wnuki, synowa są wspaniałe
szkoda że maj nie rozpieszcza, zabrakło nam gier planszowych, które wszyscy uwielbiamy
jejku, coraz mniejsza jestem, jeszcze tylko wnusio mnie nie przegonił

i odpowiedź rodzinna na ,,życzliwy post"



Zielony zakątek z Antonówką 01:38, 28 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
- Susan



W zeszłym roku były ładniejsze, miały więcej pąków kwiatowych, może to wina zimy ...

Niebawem pokażę Wam kwiaty mojej trzeciej Magnolii P A R A S O L O W A T E J
Cieszę się ogromnie, ponieważ na ten kwiat czekałam kilka lat, bo to siewka.
Prawie każda gałązka zakończona jest pąkiem kwiatowym

Zielony zakątek z Antonówką 01:34, 28 maj 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Moje dwie Magnolie
- Soulangeana








Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 00:19, 28 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Odcinek 2

W sumie fajnie jest być gwiazdą. To jeszcze z profilu cyknij!


Dobra lecę!
O! A to co?


Oj! Kiwa się! Niefajne!


Uciekam!


Najlepiej na drzewie



THE END
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 00:13, 28 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Telewizja "Wielkie okno" przedstawia dwuodcinkowy reportaż pt. "Lubię se pohasać z rana". W roli głównej: Wiewióra.

Odcinek 1

Gapi się. Widzi mnie czy nie widzi?


Widzi! Zmywam się!


Przeczekam... Jak nie będę na nią patrzeć, to mnie nie zauważy, rzecz jest pewna!


No dobra... Niech będzie, ale tylko jedno zdjęcie!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:57, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


tulipanów przybywa

idą dynie


na dziś wystarczy
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:55, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:48, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
bez kory na pniu, a żyje



Pachnący różami, malowany bylinami 23:48, 27 maj 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry








Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:42, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Pachnący różami, malowany bylinami 23:37, 27 maj 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Świdośliwa, trzeba zabezpieczyć firanami, ptaki też je lubią.



Kolejne roślinki gotowe do startu





Tulipanki, kwitną i kwitną i kwitną ....

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:35, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ogród Basi i Romka 23:35, 27 maj 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
Basieksp napisał(a)
Zaczynają się hosty





Basiu jaka to odmiana hosty, wiesz może?
W ogródku Martki 23:32, 27 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Ewo, tak to wyglada od spodu liścia, małe białe pękate pajączki którym nie udało mi się zrobić zdjęcia tel komórkowym ze zbliżeniem. Efekty zerowania takie:


Edit: zrobiłam jeszcze zdjęcia Sango Kaku, znalazłam pajączka. Hm... Choć wczoraj dokładnie spryskałam... Nowy przybył?...


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:32, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ogród w Klein Kottorz 23:30, 27 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
I jeszcze kilka widoczków.








Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:27, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 23:27, 27 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Magnolia ma jeszcze duzo pakow

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:26, 27 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 23:26, 27 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
antracyt napisał(a)
Ale pięknie prezentuje się piwonia, z czosnkami tworzy super zestawienie. No i lilak w tle, super kompozycja

Dziekuje

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies