Od domowniczki do ogrodniczki ;-)
22:05, 25 maj 2021
Wsadziłam dzisiaj trochę bylin, przetaczniki, przywrotniki

Penstemony

Powojniki w różach

Żeleźniaki żółte poszły na łączkę ood brzozami na wjazdowej a paprocie piuropuszniki strusie pod sosny przy rodkach.
Generalnie wszędzie brakuje kory, na nowych rabatach jeszcze goła ziemia a na innych kora się wchłonęła. Kupa kasy, trochę mi szkoda...

Penstemony

Powojniki w różach

Żeleźniaki żółte poszły na łączkę ood brzozami na wjazdowej a paprocie piuropuszniki strusie pod sosny przy rodkach.
Generalnie wszędzie brakuje kory, na nowych rabatach jeszcze goła ziemia a na innych kora się wchłonęła. Kupa kasy, trochę mi szkoda...






