Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 21:52, 24 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Różanka gotowa, hurra najbardziej poczochrana rabata w moim ogrodzie, trochę z innej bajki niż reszta, ale jak urośnie może być perełką. W domu też mam styl nowoczesny i do tego stu letni kredens, który pięknie wygląda i pasuje do reszty

Skończyłam późno i światło kiepskie, ale co tam wrzucam fotkę, a jak będzie słonko to zrobię nowe foty. Jejku dużo tego nasadzilam ale ograniczone gatunki: róże, bukszpan, szałwia fioletowa i różowa oraz stipa


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Kaha565 22:34, 24 maj 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Ach to nawadnianie mam z nim ten sam problem hahaha! Coś bym pozmieniała, coś poszerzyła ale nie taka prosta to sprawa!
Roznanka wyszła fajnie, ciekawe jak będzie to wszystko wyglądać jak urosbie
____________________
Kasia Pomysł na... Przedogródek!
Martka 22:42, 24 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiaan, brawo! Stipa dominuje na razie jestem ciekawa, jak wyjdzie połączenie różanej z resztą, prostą i uporządkowaną. Ja też lubię akcenty tradycyjne w nowoczesnych. Odwrotnie to już nie bardzo
Wiaan 23:07, 24 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Martka napisał(a)
Wiaan, brawo! Stipa dominuje na razie jestem ciekawa, jak wyjdzie połączenie różanej z resztą, prostą i uporządkowaną. Ja też lubię akcenty tradycyjne w nowoczesnych. Odwrotnie to już nie bardzo


Marta fakt stipowo się zrobiło ale róże mają już naprawdę fajne listki.
Liczę się z tym, że będą korekty ale będę cierpliwa, choć to nie moja cecha
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:20, 24 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Kaha565 napisał(a)
Ach to nawadnianie mam z nim ten sam problem hahaha! Coś bym pozmieniała, coś poszerzyła ale nie taka prosta to sprawa!
Roznanka wyszła fajnie, ciekawe jak będzie to wszystko wyglądać jak urosbie


Gdybym od początku miała plan to nie byloby teraz problemu z nawadnianiem, to nie jest skomplikowane do zmiany, tylko nie zawsze można przenieść o kawałek bez wpływu na zasięg podlewania, szkoda
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basia_KRK 08:19, 25 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wiaan napisał(a)
W tym sezonie mój mężuś ma mnie już dosyć przerabial w kilku miejscach.

Hahaha, skąd ja to znam
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Wiaan 11:33, 25 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Różanka za dnia, pod takim kątem widzę ją z domu i z tarasu, róże już troszkę widać wydaje mi się, że dobrze się wkomponowała z narożną, która jest minimalistyczna, ale w jednolitych barwach. Kule bukszpanowe są po rehabilitacji i mają mnóstwo nowych listków, dobrze im tutaj nie wiem ile miejsca zajmą docelowo róże, ale kule chętnie powtórzyłabym jeszcze gdzieś w środku.




____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 11:35, 25 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Dziewczyny przesadzałam i dzieliłam miskanty kleine silberspinne i tak kiepsko wyglądają. Jak myślicie czy to normalne po dzieleniu, czy za późno przycięte? takie badylki sterczą



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basia_KRK 21:45, 25 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wiaan napisał(a)
Różanka za dnia, pod takim kątem widzę ją z domu i z tarasu, róże już troszkę widać wydaje mi się, że dobrze się wkomponowała z narożną, która jest minimalistyczna, ale w jednolitych barwach. Kule bukszpanowe są po rehabilitacji i mają mnóstwo nowych listków, dobrze im tutaj nie wiem ile miejsca zajmą docelowo róże, ale kule chętnie powtórzyłabym jeszcze gdzieś w środku.





Ooo super widoczek! Pierwszy etap za Tobą, teraz czekamy na róże Jak obstawiasz, która pierwsza zakwitnie?

Jaką powierzchnię ma Twoja różanka? Jak na nią patrzę, to się zastanawiam, czy u mnie nie jest jednak zbyt gęsto wszystko posadzone... ale u mnie mega ciężko jest z cierpliwością... Masz piękne sadzonki stipy!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Wiaan 10:44, 26 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5231
Prezent od moich kochanych dzieci

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies