Dana, kilka krzakow, ale akurat te morelowe, koralowe, maja te zalete, ze pieknie sie przebarwiaja, stwarzajac wrazenie ogromu krzakow odmianowych I wiesz co...pieknie wygladaja w polaczeniu z purpura, lub fioletem Natomiast polaczenie z fenkulem, daje niesamowity zapach... W tym roku posadze go wiecej, lubie go za ten delikatny pokroj i uwielbiam za zapach.
Dzisiaj znalazlam kolejna odmiane z tych koralowych...I siup do koszyka Nazwe podam wieczorkiem.
Dana, mowilam Ci juz ze wyglasz oblednie w tych kolorach? Zdjecie jest cudowne, zdjecie szczesliwej kobietki tak wlasnie wyglada
tak, nadaje się, tylko nie do ciężkiego cienia. Możesz mieszać ją z montaną, tylko montaną tez nie do cienia
tu mam mieszankę sabińskiej z The Beatles i z bodziszkami
maj- rusza ( wtedy widać że ma cechy Tiny Tin częsciowo)
czerwiec:
sierpniowa, ale z poprzedniego sezonu- bardzo suchego:
i grudzień- ona jest półzimozielona u mnie- czyli zimą tak w 50-60% jest brązowa ( po długości każde źbło)