Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Rumianka 23:19, 07 gru 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Dorotko, ludzie z okolicy z pewnością zazdroszczą Ci tak wymuskanego ogrodu...czego się obawiasz, że ktoś doceni Twoje piękno...? my doceniamy przecież o tym wiesz. A ludzie? No cóż, zawsze znajdzie się ktoś, kto łatkę przyszyje, ale uważam, że nie masz się czego obawiać...jesteś zdolna, mądra, masz wspaniałą rodzinę, wypielęgnowany ogród, Twoimi łapkami, bo samo się przecież nie zrobiło...Nie warto się dołować, z powodu sąsiadów...Znasz swoją wartość i to najważniejsze. A każdy, kto zazdrości, to może zakasać rękawy i też stworzyć sobie swój ogrodowy raj, prawda?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dorota123 11:24, 08 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Dorotko stworzyłaś cudowny, niepowtarzalny klimat mikołajkowy i świąteczny. Możesz być z siebie dumna. A stresy schowaj głęboko do kieszeni
Dziękuję to był miły wieczór w gronie rodzinnym.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:30, 08 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Ależ mnie zachwycił tan wianek z pestkami i rojnikami, kulę już chyba chwaliłam, ale z mchem jeszcze fajniejsza! Chyba ją zmałpuję
Aniu do tego wianka jest jeszcze choinka na stożku, ale zbliżenia nie mam na zdjęciach. Podobno powielanie czegoś co się zobaczyło u kogoś jest największą pochwałą. Więc bardzo się cieszę i nigdy nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś zrobił coś takiego co zobaczy u mnie.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:42, 08 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Rumianka napisał(a)
Dorotko, ludzie z okolicy z pewnością zazdroszczą Ci tak wymuskanego ogrodu...czego się obawiasz, że ktoś doceni Twoje piękno...? my doceniamy przecież o tym wiesz. A ludzie? No cóż, zawsze znajdzie się ktoś, kto łatkę przyszyje, ale uważam, że nie masz się czego obawiać...jesteś zdolna, mądra, masz wspaniałą rodzinę, wypielęgnowany ogród, Twoimi łapkami, bo samo się przecież nie zrobiło...Nie warto się dołować, z powodu sąsiadów...Znasz swoją wartość i to najważniejsze. A każdy, kto zazdrości, to może zakasać rękawy i też stworzyć sobie swój ogrodowy raj, prawda?
Dziękuję za tak wspaniałe wsparcie, oby wszyscy tak myśleli. Sąsiadkę mam świetną, to od niej mam trzeci rok z rzędu gałęzie ze srebrnego świerka. W tym roku całe duże taczki mi przywiozła tych gałęzi. Ona rozumie moją pasję i tez ma śliczny ogród. W sumie to nie wiele ludzi widziało mój ogród, mieszkam przy bocznej ulicy i niewiele osób tamtędy przechodzi.

Jelonki mi się przy tym wietrze rozbiegły po podwórku. Dobrze, że mąż ich nie przejechał jak wyjeżdżał do pracy.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
yolka 16:47, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12603
Ale pięknie zdobisz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Waclaw 17:11, 08 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7180
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję No kto jak nie my matki będzie podtrzymywał ciepło domowego ogniska.


Zapewniam Cię, że nie każda potrafi
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiek 18:36, 08 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465


Obłęnie!!!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
gosika67 20:51, 08 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Bogaty św. Mikołaj, pozdrawiam rodzinkę.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Dorota123 17:45, 09 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
yolka napisał(a)
Ale pięknie zdobisz
Dziękuję i miło mi, że się podoba.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:59, 09 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Zapewniam Cię, że nie każda potrafi
Dla mnie rodzina jest bardzo ważna.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies