Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

pawel2806 11:42, 08 gru 2020


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Jak zgaduję chodzi o okrąg z puszek z CHFS
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
popcorn 14:19, 08 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Lubię to forum bo ludzie sa tu po prostu dla siebie mili. Córkę uczę że jak ma zamiar powiedzieć coś złego, złośliwie komentować czy być uszczypliwym dla kogoś, to lepiej niech nie mówi nic. Nawet jeśli ma "rację", to udawadnianie własnej wyższości na siłę do niczego dobrego nie prowadzi...

Uważam że w dzisiejszych czasach wystarczająco dużo jest hejtu z każdej strony, strach cokolwiek pokazywać żeby się nie narazić na złośliwe komentarze. Każdy robi jak uważa. Każdy ma swój gust.
Nie widzę sensu komentować czyichś krasnali w ogródku czy jeszcze czegoś. Nie podoba się? Zamilcz.

Ludzie tu wchodzą bo większości najwyraźniej się podoba, a nawet jeśli nie to po co mówić że nie? Rozumiem proponowanie zmian, ale obraźliwe stwierdzenia z pozycji wyższości są co najmniej słabe... rozumiem konstruktywną krytykę, jednak jeśli pokazujący o taką nie prosi to po co w ogóle zaczynać?

Ten kraj byłby fajniejszym miejscem do życia gdyby ludzie skupili się na sobie nie na sąsiadach czy innych i zanim otworzą usta zastanowili czy ich komentarz cokolwiek wniesie? Dobrego?
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 15:16, 08 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Też tak myślę, Karolino. Zgoda buduje...
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
inka74 15:40, 08 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Danusia - ja na wyprzedaż twojego "zbieractwa" z chęcią przyjadę. Zastanawiałam się właśnie gdzie ty ten mur chcesz postawić... teraz wiem bardzo jestem ciekawa efektu końcowego. Uwielbiam mury w ogrodach.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 15:52, 08 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Karola, bardzo w punkt napisałaś. Nic dodać, nic ująć.
____________________
Helen - Hortensjowo
kasiek 18:38, 08 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Karola - piękna wypowiedź
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gabriela 20:27, 08 gru 2020


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Gardenarium napisał(a)
Z puszek po psim jedzeniu będziemy robić rzeźbę.


To podrzucam inspirację Hauser & Wirth w Sommerset.



Jak widać, wcale nie trzeba czekać aż puszki zardzewieją.

A teraz poważniej:

Czasami zaglądam, podziwiam, pozdrawiam
____________________
Ogród w budowie nieustającej
gosika67 20:44, 08 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas też mnóstwo zawsze puszek po jedzeniu dla kotów i psa, jestem bardzo ciekawa, co to za cudo będzie. Pozdrawiam p. Danusię i wszystkich.
Nie wiedziałam,że są tulipany długotwitnące, cenna wiadomość.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gardenarium 20:45, 08 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gabrysiu, też widziałam to na żywo

Ale ja mam zardzewiałe, więc zrobię z takich. Dzięki że odwiedzasz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:46, 08 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gosika67 napisał(a)
U nas też mnóstwo zawsze puszek po jedzeniu dla kotów i psa, jestem bardzo ciekawa, co to za cudo będzie. Pozdrawiam p. Danusię i wszystkich.
Nie wiedziałam,że są tulipany długotwitnące, cenna wiadomość.


Mi się wydaje że one są po prostu późne, chociaż w zeszłym roku sadziłam tulipany na kwiat cięty, -bardzo długo kwitły i były bardzo wysokie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies