Wpadłam z rewizytą .
Na razie tylko przejrzałam Twój temat, ale po tym, co zobaczyłam, to jestem zachwycona . I na pewno przejrzę cały temat dokładnie.
Cudownie masz . Lubię kolory w ogrodzie i taki artystyczny nieład. A róże ...powalające .
No i kamień, który też lubię
A psiaki rewelacja! Takie słodziaki do przytulania
Nie widzę dokładnie, mogłabyś zdradzić, co jest w tle tego zdjęcia? Po lewej rozchodnik, a na wprost jeżówki?