Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 20:26, 18 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jak najbardziej, podpisywałam dzisiaj kilka godzin. Oto dowód:



A panowie z księgarni tylko odbierali podpisane i pakowali, szło taśmowo.



Ładne widoki z okna 20:07, 18 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
z kuchennego i z pracowni
Ogród w remoncie 19:55, 18 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Taki zestaw mi wyszedł



Trochę to tłocznie wygląda ale tam jest bardzo dużo miejsca tylko na płasko trudno to pokazać. Poza tym nim uzyskam taki efekt lata to będzie trwało
Motylogród 19:31, 18 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
O rany, zapaliła się tektura, którą owinęłam różę!



Ale zaraz, zaraz..... to chyba śnieg płonie, nie karton....



To oczywiście dowcip
Ogień płonący w kominku odbija się w oknie tarasowym. Zawsze mamy wrażenie, jakby w ogrodzie płonęło drugie ognisko Jak widać nawet w dzień, przy pełnym oświetleniu, też jest efekt...
Motylogród 19:26, 18 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry




Z miłości do brzozy ... 19:25, 18 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Do góry
Takie konstrukcje przychodzą mi do głowy

1


2
Motylogród 19:24, 18 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Asie, Aniu, mój młody ogródek prawie zniknął pod śniegiem....








Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:57, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:53, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:53, 18 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/216/2161438/original.JPG[/img]


ale zabawne czapeczki dostał stół i płot za paleniskiem
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:52, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Pszczelarnia 18:48, 18 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



I tak żegnamy zimę


całkiem sympatyczny ten pożegnalny bałwanek
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:37, 18 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)



ale fajne te pienki
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:27, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:24, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:20, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



chyba gronostaj był bo ślady na to by wskazywały

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:14, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:08, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
taka zima ma swój urok

oczek nie widać


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:05, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
A wczoraj już tak



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:03, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
W dzień się wahała temp między -8 a -10 stopni, ale nie wiało, trzy godzinki byliśmy, coś zrobione więcej, może jutro znowu się uda
Materiałów musieliśmy jeszcze domówić, bo plan stale ewoluuje, ale w dobrym kierunku tak sądzę
Przyleciały dzisiaj kwiczoły, i była bijatyka z kosami o jabłka, a na powitanie po ogrodzie ganiały się dwa zające, jednego złapałam na fotce, ale to kiedy indziej bo w aparacie jeszcze. A dziś wczorajsze słoneczne ogrodowe fotki, żeby nie było samej budowyZa chwilę ma białego nie być i odsłoni całą brzydotę zimy

w sobotę było tak ponuro



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies