Dzisiaj trochę dosypslo śniegu teraz -14 stopni.
Ziemia nie jest jeszcze zmarznięta. Ponieważ nie kopczykowalam róż dosypalam im śniegu będą miały ciepłej.
Pięknie jest śnieżek pruszyl, Lekki puszysty.
jedna ściana stoi Najważniejsza bo zasłania nas przy pracy od wiatru i jest cieplej o wiele
Emuś zaparł by w razie wichury nam nie położyło jej
tyle mieliśmy na wczoraj
Wczoraj prace w dużej mierze już szły z drabiny...
Często, gęsto deski nie są idealnie proste by szczeliny nie zostawały...trzeba dociągać, co nie jest łatwe, ale my nie możemy mieć szczelin bo i tak zrobią się same jak deski wyschną, a mały ptaszek taką większą szczeliną może się wydostać
Więc się wieszamy....dosłownie i z reguły w dwie osoby, a trzecia przykręca...
Trzeba sobie radzić