Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia
12:47, 16 sty 2021
Wspominając kwiecień, moje działania zmierzały do wydzierania coraz większych powierzchni na rabaty.
Poszerzyłam rabatę astrową, wymyśliłam ogród węzłowy. Zrobiłam kwadraty z wazą i ambrowcami.

Tu będą kwitły przebiśniegi, ciemierniki, prymulki.
Dla porównania, potem było tak:
Poszerzyłam rabatę astrową, wymyśliłam ogród węzłowy. Zrobiłam kwadraty z wazą i ambrowcami.
Tu będą kwitły przebiśniegi, ciemierniki, prymulki.
Dla porównania, potem było tak:

następny się chce pokazać


Joasiu----Gosiu----Basiu ----Staram się jak mogę nie dawać .Pracuję w domu a tu zawsze jest co robić. Teraz jak leży śnieg to spaceruję dookoła ogrodu żeby pochodzić po powietrzu albo jadę do córki i z Wnukiem psem idziemy na spacer. No i kończę
[

