Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

anpi 20:05, 18 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Pokazywałaś Elisko kiedyś już ten ogród po którym teraz ewentualnie spacerujesz? Półeczka warta zachodu!!! Mam trzy w tym stylu, też z odzysku Ale Twoja " fikuśna!": D
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota123 20:11, 18 lis 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Na działce jeszcze śliczne jesienne barwy.
Przygody z pożarem u sąsiadek nie zazdroszczę, ale dobrze, że tam byliście bo szkody mogły być ogromne nie tylko u nich.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rumianka 21:03, 18 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
GorAna napisał(a)
Elisko, półka rewelacja, sama taką bym przygarnęła
O pożarze czytam i słów mi brak....jak wielka jest bezmyślność ludzi.....

Cieszę się z tej półeczki jak dzieciak, od dawna polowałam na taką i udało się. A co do pożaru to rzeczywiście brakuje słów, mamy jedynie nadzieję, że czegoś to nauczyło, tę naszą sąsiadkę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:13, 18 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
anpi napisał(a)
Pokazywałaś Elisko kiedyś już ten ogród po którym teraz ewentualnie spacerujesz? Półeczka warta zachodu!!! Mam trzy w tym stylu, też z odzysku Ale Twoja " fikuśna!": D

Aniu, ten przydomowy ogródek pokazywałam latem kiedy kwitło tak dużo róż... Jest malutki, 440 m2, które są połową współwłasności działki, z tego na części stoi dom, to "zielenina" stanowi niewielki kawałek do uprawy roślin ozdobnych...ale dobrze, że jest chociaż taki...jest gdzie wyjść, jest gdzie posiedzieć z kawą, a to się liczy szczególnie w dobie pandemii. Fotki są na str. 527 i 530.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:21, 18 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Dorota123 napisał(a)
Na działce jeszcze śliczne jesienne barwy.
Przygody z pożarem u sąsiadek nie zazdroszczę, ale dobrze, że tam byliście bo szkody mogły być ogromne nie tylko u nich.

Kolory jesienią pokazują swój urok i zachęcają do sadzenia roślin liściastych, szczególnie tych wybarwiających się. Jedynie szkoda, że wiatr niebawem zabierze to co teraz jeszcze zdobi ogród. Mam taką wewnętrzną złość na sąsiadkę, że jest taka bezmyślna i lekceważąca wszystko i wszystkich.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 17:30, 19 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Elisa ogladam i podziwiam ale masz liczny ogrod i pomyslowe rozwiazania
nowa drewutnia mi sie bardzo podoba
no nie dam rady wszstkiego pochwalic

a nie doczytalam jeszcze wszstkigo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
eda 21:16, 20 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Rumianka napisał(a)


Witaj dopiero się po mału cofam i podziwiam fajnie tak polatać widzę że też lubisz rozchodniki cudne są i super okienko, dekoracje
ojeju ale cudnie i ile pracy trzeba super wycinki jaaa a kto biega po trawniku z kosiarka u mnie e-muś najszybszy jest a u Cię?
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ElzbietaFranka 19:40, 21 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Rumianka napisał(a)





Witam piękny ogródek. Tyle bibelocikow, duperelkow fajnych nigdzie nie widziałam. Rośliny też bardzo ładnie dobrane i posadzone. Bardzo mi się podoba. U mnie takich bibelocikow nie ma ale wezmę się i za to,.

Piękne kloniki mam inne równie pięknie się przebarwiające rubrum "Brandywine", "Red Sunset",
October glory piękny nie mam go co znajdę to zawsze za wysoki i nie mogę przewieźć. Jesień jest piękna szkoda, że to już koniec.


U mnie kiedyś spalił się kompostownik. EM wywalił popiół z ogniska do kompostownika. Przyjeżdżamy za kilka dni po drodze wstąpiłam do sklepu i tak coś śmierdziało. EM mówi co za cholera znowu ktoś coś pali. Jedziemy po drodze zaczęło padać przyjeżdżamy na działkę a tu jeszcze większy smród.
Wychodzimy za świerki a tam unosi się dym tuje spalone bo przy kompostowniku tylko kompost sięntli.
Więc o pożar nie trudno. Bezmyślność może prowadzić do katastrofy wszędzie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 14:48, 22 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Basilikum napisał(a)
Elisa ogladam i podziwiam ale masz liczny ogrod i pomyslowe rozwiazania
nowa drewutnia mi sie bardzo podoba
no nie dam rady wszstkiego pochwalic

a nie doczytalam jeszcze wszstkigo

Iza, dzięki za odwiedzinki...muszę do Ciebie również zajrzeć, ale straszne zaległości mi się zrobiły...Pozdrowionka.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:52, 22 lis 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
eda napisał(a)


Witaj dopiero się po mału cofam i podziwiam fajnie tak polatać widzę że też lubisz rozchodniki cudne są i super okienko, dekoracje
ojeju ale cudnie i ile pracy trzeba super wycinki jaaa a kto biega po trawniku z kosiarka u mnie e-muś najszybszy jest a u Cię?
buziam

Trawnik, to terytorium eMusia, gdyby miał czas, to latałby z kosiarką co drugi dzień, ale u mnie ziemia piaszczysta więc i trawa nie rośnie tak szybko...Rozchodniki bardzo lubię, a te co na zdjęciach, to są po dość drastycznym podziale, ale wszystko się przyjęło i już teraz znów rosną w masę.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies