Jolu jeszcze nie zasypany ale to kwestia czasu. Podobno nadchodzi zima stulecia he he he ale ostatnio wszelakie wiadomości należy cedzić przez sito i to gęste. Pomyślności w Nowym Roku.
Izo również najlepszego Nowego roku jaki tylko może być.
Dzięki Ewa i nawzajem aby i wam było z górki.
Czekamy na taką zimę jak w 2010 roku.