Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Za drzwiami do ogrodu... 21:02, 31 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Dla wszystkich życzenia Szczęśliwego Nowego Roku!!! Spełnienia wszystkich marzeń!!!Tych ogrodowych i tych osobistych!

Zielony zakątek z Antonówką 20:49, 31 gru 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
koliber napisał(a)
Te wieczorne widoczki niesamowicie nastrojowe

Wszystkiego dobrego Aniu w NOWYM ROKU

Dziękuję, wszystkiego dobrego




Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2021

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:50, 31 gru 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają...
Niech one się Wam wszystkie spełniają.
I z Nowym Rokiem, niech los Wam się odmieni,
a ogród życia się zazieleni.


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:13, 31 gru 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Sylwestrowy wieczór w ogrodzie, cisza spokój i nieprzenikniona mgła...











Sezon 2017 u Hanusi 16:45, 31 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Kiedy rok dziś cyfrę zmienia
coś napiszę od niechcenia.


Rok miniony nas wyzerował,
nie cieszył się nawet konował.
Mimo to my nie z tych ,
co pchali się pod łopaty sztych.
Dziś więc życzę, tym wytrwałym,
by znów przez Nowy Rok cały
żadnym bestiom się nie dały!
I od jutra, mimo zimy,
biegamy, ćwiczymy, ćwiczymy!

Pomyślności w Nowym Roku!
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:36, 31 gru 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
daszum napisał(a)



Wspaniale prezentuje się Twój letni ogród. Podziwiam dobór roślin (piętrowość) i kolorystykę. Róże w bardzo dobrej kondycji zdrowotnej.

Asiu, w jaki sposób chronisz świerki przed ochojnikiem i kiedy je przycinasz, czy mają przycięte czubki?


W Nowym Roku życzę Ci zdrowia dla całej rodziny, radości z narodzin wnusia a dla ogrodu słońca i deszczu w odpowiednich proporcjach.

Jak miło Danusiu czytać te słowa. Tym bardziej że coraz więcej tu pięknych ogrodów i bardziej na topie.
Dziękuję za piękne życzenia
W sprawie świerków odpisałam u Ciebie.
Pozdrawiam serdecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies