Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 20:24, 07 gru 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kwitły wszystkie chryzantemy i to nieźle



Przedziwny Ogród 20:24, 07 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AgataM napisał(a)


Witaj Miło mi, że znalazłaś tyyyle czasu, by odwiedzić mój ogród aż od sierpnia Mój ogród w każdym miesiącu jest inny. I oto mi chodziło Różnorodność kwiatów, niektórych kwitnących po sobie sprawia, że nie można się w nim nudzić. Kolory sprawiają, że mam więcej energii i przyjemności pracy w nim.
Z ławki jestem bardzo zadowolona. Wykorzystam ją w dekoracji świątecznej

Kolejny element dekoracji świątecznej- choinka ok. 70cm, wykonana z szyszek kosodrzewiny.


Piękna. Duża.
A podkład z czego robiłaś ??
Wianuszki też piękne
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:23, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Cdn.
W piaskownicy 20:22, 07 gru 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
A dalej nowe nasadzenia
Wiśnia japońska KIKU SHIDARE



Po posadzeniu nabrałam wątpliwości czy aby na pewno będą dobrze tu wyglądać. Może jednak powinnam się zdecydować na KANZAN, ale przecież nie chciałam, żeby za bardzo w górę rosły. Pozostaje czekać do wiosny, zobaczymy jak to będzie.

Jeszcze przed świętami z tego miejsca wyleci daglezja, czubek pójdzie na choinkę do salonu, a reszta na wianki i dekoracje. Założyliśmy panele na dachu i w tym miejscy nie mogą rosnąć za wysokie drzewa.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:21, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



W ogródku emerytki 20:20, 07 gru 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Po inspekcji ogrodu
Miłe niespodzianki
Róża nie Alchymist


Bad Birnbach

Gartenfreude
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:18, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:16, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



W piaskownicy 20:12, 07 gru 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Większość gałązek wyglądała tak


A pusty krajobraz po wycięciu tak
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:11, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:09, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:08, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



W piaskownicy 20:05, 07 gru 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Pożeganie z jarzębinami.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:04, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:02, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:57, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:55, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Obiecane i wiem, ze niektórzy czekają Po tym ulotnym pięknie już śladu nie ma, ale przez pięć dni w zeszłym tygodniu tak mieliśmy w ogrodzie



Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 19:47, 07 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
nicol21 napisał(a)
u mnie to klon spektakularny jesienią i najdłużej trzymający liście. Cudnie płonie, nawet w tak szary i ponury dzien jak dzis.


Ależ cudne te klony masz. Ja mam jeden dopiero.
I to posadzony na wiosnę. Mam nadzieje, ze przezimuje dobrze.
I też będzie mnie cieszył.
Pozdrawiam Ewelinko
Za drzwiami do ogrodu... 19:41, 07 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
Dziś po śniegu prawie śladu nie ma. Ale jakieś fotki wcześniejsze na pamiątkę wstawię, Nie najlepsze bo aparat miałam rozładowany i telefonem robione.
O u ciebie też nie wiele śnieżku było. Nie dotarło do nas dużo.
Bardzo ładnie twój ogród prawie zimowy się prezentuje .Z niewielkim śnieżkiem .
A mogłoby . Lubię takie białe, puchowe, zimowe ogrody.
Jednak trawy od jesieni, przez zimę prawie do wiosny moą pięknie zdobić ogrody .
Pozdrawiam Anusiu cieplutko. Bo u mnie wieje strasznie
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:41, 07 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
greg66 napisał(a)
Sylwio a możesz mi pokazać zdj swoich żelistków?
Myślę, żeby tam u mnie dać je i może jakieś krzewy z owocami jadalnymi? Jak myślisz?

Tu moje białe

tu po prawej różowy ale nie kwitnący jeszcze

tu za mostkiem

tak kwitnie
końcem maja początkiem czerwca

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies