A dalej nowe nasadzenia
Wiśnia japońska KIKU SHIDARE
Po posadzeniu nabrałam wątpliwości czy aby na pewno będą dobrze tu wyglądać. Może jednak powinnam się zdecydować na KANZAN, ale przecież nie chciałam, żeby za bardzo w górę rosły. Pozostaje czekać do wiosny, zobaczymy jak to będzie.
Jeszcze przed świętami z tego miejsca wyleci daglezja, czubek pójdzie na choinkę do salonu, a reszta na wianki i dekoracje. Założyliśmy panele na dachu i w tym miejscy nie mogą rosnąć za wysokie drzewa.
Ależ cudne te klony masz. Ja mam jeden dopiero.
I to posadzony na wiosnę. Mam nadzieje, ze przezimuje dobrze.
I też będzie mnie cieszył.
Pozdrawiam Ewelinko
O u ciebie też nie wiele śnieżku było. Nie dotarło do nas dużo.
Bardzo ładnie twój ogród prawie zimowy się prezentuje .Z niewielkim śnieżkiem .
A mogłoby . Lubię takie białe, puchowe, zimowe ogrody.
Jednak trawy od jesieni, przez zimę prawie do wiosny moą pięknie zdobić ogrody .
Pozdrawiam Anusiu cieplutko. Bo u mnie wieje strasznie