Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 15:57, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Dziś po śniegu prawie śladu nie ma. Ale jakieś fotki wcześniejsze na pamiątkę wstawię,Nie najlepsze bo aparat miałam rozładowany i telefonem robione.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 20:24, 02 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9426
Aniu, przepięknie mróz Ci ozdobił ogród. Roślinki z tym szronem urocze.
Ale Wam dobrze, że możecie te piękne mury mieć w swoich ogrodach. Mam na myśli Ciebie i Danusię, między innymi oczywiście. Mury dodają takiego nastroju, uroku, klimatu, który dla mnie jest cudny ale niestety tylko do podziwiania u Was. U mnie nie mam odpowiedniego miejsca dla tego cacuszka.
Czytam, że cebule będziesz jeszcze sadziła. Ja 2-3 lata temu 30 grudnia sadziłam, ale do donic. Ale to już przeszłość. Rasowe ogrodniczki z Was. Wiosną roślinki na pewno będą cieszyły oczy.
Zdrówka Aniu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Roocika 21:22, 02 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu a wiesz, że dziś stwierdziliśmy, że też chcemy drzwi w ogrodzie, co prawda bez muru ale pomysł się urodził i może się uda zrealizować
Takie zmrożone rośliny mają swój urok
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anpi 21:38, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Basiu, jkoś niestety nie pomieścimy tych wszystkich naszych marzeń i zachciewajek w naszych ogrodach. Mi się marzy szpaler hortensji, więcej drzew, np klony, czy różne krzewy i jeszcze więcej róż. A mój ogródek ukochany na maxa. Ale może to i dobrze,bo czym zachwycała bym się u innych jak bym wszystko miała. A poza tym, więcej nie dałabym rady ogarnąć
No wiem, mur nie potrzebuje większej opieki. A może spróbować gdzieś mniejszy wkomponować u Ciebie, jakoś połączyć z tym żabim murkiem? Byłoby pewnie kosztem jakichś roślin, ale czasami coś za coś...
Wiesz Basiu z tymi cebulowymi to jest tak, że jak się kupuje na raty, a nie za jednym razem to jakoś lżej się wydaje kasę. Bo wydać dwie,trzy stówy na raz to się jakoś dużo wydaje. A po stówce,czy nawet mniej co jakiś czas, to jakoś mniej I tak to się rozłożyło w czasie aż do zimy. A teraz w wyprzedażach taniej, to dodatkowo kusi. A wiosnę chciałoby się mieć jak najbardziej kwitnącą.
Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:13, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
Roocika napisał(a)
Aniu a wiesz, że dziś stwierdziliśmy, że też chcemy drzwi w ogrodzie, co prawda bez muru ale pomysł się urodził i może się uda zrealizować
Takie zmrożone rośliny mają swój urok

Pomyślnej realizacji! Chwal się jak już coś zdziałacie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 19:41, 07 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
anpi napisał(a)
Dziś po śniegu prawie śladu nie ma. Ale jakieś fotki wcześniejsze na pamiątkę wstawię, Nie najlepsze bo aparat miałam rozładowany i telefonem robione.
O u ciebie też nie wiele śnieżku było. Nie dotarło do nas dużo.
Bardzo ładnie twój ogród prawie zimowy się prezentuje .Z niewielkim śnieżkiem .
A mogłoby . Lubię takie białe, puchowe, zimowe ogrody.
Jednak trawy od jesieni, przez zimę prawie do wiosny moą pięknie zdobić ogrody .
Pozdrawiam Anusiu cieplutko. Bo u mnie wieje strasznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 18:22, 08 gru 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu, gratulacje, za tak piękny ogród, stworzony przez Ciebie, nagroda zasłużona
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gosika67 20:56, 08 gru 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ten szron i ta biel, to co lubię u Ciebie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 22:12, 08 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Aniu ta piękną białą ławeczkę zostawiasz na zimę w ogrodzie?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anpi 00:39, 09 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
anabuko1 napisał(a)
O u ciebie też nie wiele śnieżku było. Nie dotarło do nas dużo.
Bardzo ładnie twój ogród prawie zimowy się prezentuje .Z niewielkim śnieżkiem .
A mogłoby . Lubię takie białe, puchowe, zimowe ogrody.
Jednak trawy od jesieni, przez zimę prawie do wiosny moą pięknie zdobić ogrody .
Pozdrawiam Anusiu cieplutko. Bo u mnie wieje strasznie

Po śniegu śladu już nie ma, tylko ten wiatr i przymrozek. Miałam nadzieję na to ocieplenie zapowiadane pod koniec minionego tygodnia, a tu nic z tego. Ogród nie do końca przygotowany do zimy. Czy Ty Aniu coś okrywałaś? Chyba pomimo chłodu jakoś się jutro zmobilizuję i może coś trochę okopczykuję. Nie wiem czy coś owijać? Pozdrawiam Aniu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies