Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 17:23, 04 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
To lecimy z mrozem pierwszego dnia




Ranczo Edy 17:03, 04 gru 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Ale sie napracowałaś! Tyle gwiazdek ulepić, i to takich sniegowych, cudownych, lecących prosto na język,
Pamiętacie te momenty pierwszego śniegu .... w dzieciństwie? Cudne zdjęcia.


haa Hanuś sama przyjemność
tak języki na brodzie i łapało się śnieżki haaa mało tego zjadało się kulki śniegowe jak się pić chciało ...kto miał pice jak leeciał na górkę z sankami ! nikt haa
piękne to czasy wspomnień ...ja zawsze z bratem dobrze to pamiętam ..starszy młodszym się opiekował...

W moim małym ogródeczku - Dorota 16:30, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
kamila66 napisał(a)
Dorotko wczoraj u Ciebie pisałam, że kret się nie wyniesie, a dzisiaj psy go kilim U nas dzisiaj posypało śniegiem
Dobrze mu tak, widziałam gada u Ciebie. To jest jedyne żyjątko, którego mi nie szkoda. U mnie one co rok robią bardzo dużo szkód. 2 lata temu przed domem jak stopniał śnieg pokazało się ponad 30 kopców na niedużym trawniku. Wiosną siałam trawę od nowa.

W oflisowym ogrodzie 16:26, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
kamila66 napisał(a)
Zimę masz śliczną, u mnie już po śniegu.
Dobrze mu tak..... U mnie kopców przybywa, najgorsze, że już włażą na trawnik.
W moim małym ogródeczku - Dorota 16:22, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Oj z opuchlakami walka trudna, mało co na nie działa, a to co działa to Anitka mi mówiła jak złapała do słoika osobnika i potraktowała preparatem i nic sobie nie robił dopiero jak dała nie rozcieńczony to skutkowało czy jakoś tak....dawno to było musiałabyś dopytać Ją bo mogłam coś pokręcić
Jak było trochę cieplej wyniosłam doniczkę z eszeweriami na trawę i polałam po nich rozcieńczonym dursbanem. Za jakiś tydzień nie wytrzymałam i rozbebeszyłam ziemię w doniczce. Larwy oczywiście były, ale nie byłam pewna, czy jeszcze żyły. Trudno było stwierdzić.
Anitka ostatnio rzadko bywa na O.


W moim małym ogródeczku - Dorota 16:10, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
kasiek napisał(a)
O jak cudownie świątecznie juz działaś - super że będzie świąteczny odcinek u Mistrzyni Magicznych Świąt
No to teraz wpadłam w popłoch, a jak nie sprostam Waszym oczekiwaniom i się nie spodoba. Tak czy inaczej bardzo się staram.

Ogród Basi i Romka 16:01, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Sylvatika napisał(a)
Basiu
Wszystkiego najlepszego - spełniania marzeń - nie tylko tych ogrodowych
Buziaki i kwiaty dla CB)


Dziękuję serdecznie
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 15:58, 04 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Chyba będzie dobrze

Basia - Mój Świat 15:47, 04 gru 2020


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 326
Do góry
Basiu
Spełnienia - nie tylko ogrodowych- marzeń
buziaki i kwiat y dla Ciebie
Ogród Basi i Romka 15:45, 04 gru 2020


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 326
Do góry
Basiu
Wszystkiego najlepszego - spełniania marzeń - nie tylko tych ogrodowych
Buziaki i kwiaty dla CB)
W Kruklandii 14:50, 04 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Do góry
Justynko, dom się sprzedał tak szybko, że poprosiłam o zamknięcie wątku.
Nie zdążyłam Wam wszystkim podziękować za pomoc i miłe towarzystwo)
Będę wpadała z wizytami.
Z takim ogrodem się rozstawałam...


Ogród Basi i Romka 13:46, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bukiet z życzeniami składam


Dziękuję serdecznie
Gożdzikowa - wiejski ogród 13:32, 04 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Basiu abyś była zawsze zdrowa, pogodna i miała dużo cierpliwości. Aby dzieci dbały o ciebie zawsze w trudnych i dobrych sytuacjach.

Pozdrawiam

Słoneczny Ogród 11:49, 04 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
greg66 napisał(a)
Dario dzięki
W sobotę ma być cieplej to powalczę z tymi tujami.

Grzegorzu trzymam kciuki

Patrz nawet miałam jakieś zdjęcie w telefonie, a zapomniałam już
Chyba specjalnie dla Ciebie się znalazło

Zdjęcie nie oddaje rzeczywistych gabarytów...
Ja razem z bryłą korzeniową ciągnęłam, szeroko obkopałam, ziemia dobrze się trzymała, bo jak już mówiłam tuja korzenie ma drobne.

Gożdzikowa - wiejski ogród 11:40, 04 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
I ja ślę życzenia
Ogród Basi i Romka 11:39, 04 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Bukiet z życzeniami składam
Sezon 2017 u Hanusi 11:34, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry

Trendy -
hygge, kochani, niestety, już jest passe'.
Budowa komfortu ponad wszystko,
by zauroczyć bliźnich i środowisko.
A co my mamy z tego,
oprócz wydatku wielkiego?
Raty do spłaty i ogromne chaty!
Jeszcze je trzeba oświecić i ogrzać!
Portfele nie patrzą na to zbyt dobrze!

Wobec powyższego proponuję :niksen!
Nie rób nic na siłę! Nie musisz brylować.
Przecież najważniejsze, żeby nie chorować.

Nie masz chęci na pracę,
złóż rączki na plecy,
Odpocznij od dzieci,
kup sobie nową kiecę!
Na ławce z widokiem
Kontempluj widnokrąg!
To na pewno zdrowsze
niż pogoń za jutrem,
Niżli szpanowanie co rok innym futrem.
Znudzisz się siedzeniem?
Wtedy bierz się pracy,
pracując radośnie zrobisz "wsio na cacy!"

Tak i wirusa zmożesz, i inne deprechy!
Nie musisz całą dobę orać od dechy do dechy!









Tu narazie jest ściernisko... 11:12, 04 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Ode mnie również przyjmij życzenia wszystkiego co najlepsze
Ogród Basi i Romka 11:08, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
antracyt napisał(a)
To juz wiadomo skąd pomysł na imię
Wszystkiego najlepszego


Dziękuję serdecznie
Ogród Basi i Romka 11:07, 04 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
To juz wiadomo skąd pomysł na imię
Wszystkiego najlepszego
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies