Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 16:10, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
kasiek napisał(a)
O jak cudownie świątecznie juz działaś - super że będzie świąteczny odcinek u Mistrzyni Magicznych Świąt
No to teraz wpadłam w popłoch, a jak nie sprostam Waszym oczekiwaniom i się nie spodoba. Tak czy inaczej bardzo się staram.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:22, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Oj z opuchlakami walka trudna, mało co na nie działa, a to co działa to Anitka mi mówiła jak złapała do słoika osobnika i potraktowała preparatem i nic sobie nie robił dopiero jak dała nie rozcieńczony to skutkowało czy jakoś tak....dawno to było musiałabyś dopytać Ją bo mogłam coś pokręcić
Jak było trochę cieplej wyniosłam doniczkę z eszeweriami na trawę i polałam po nich rozcieńczonym dursbanem. Za jakiś tydzień nie wytrzymałam i rozbebeszyłam ziemię w doniczce. Larwy oczywiście były, ale nie byłam pewna, czy jeszcze żyły. Trudno było stwierdzić.
Anitka ostatnio rzadko bywa na O.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:30, 04 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
kamila66 napisał(a)
Dorotko wczoraj u Ciebie pisałam, że kret się nie wyniesie, a dzisiaj psy go kilim U nas dzisiaj posypało śniegiem
Dobrze mu tak, widziałam gada u Ciebie. To jest jedyne żyjątko, którego mi nie szkoda. U mnie one co rok robią bardzo dużo szkód. 2 lata temu przed domem jak stopniał śnieg pokazało się ponad 30 kopców na niedużym trawniku. Wiosną siałam trawę od nowa.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 18:00, 04 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
No to teraz wpadłam w popłoch, a jak nie sprostam Waszym oczekiwaniom i się nie spodoba. Tak czy inaczej bardzo się staram.



Jestem przekonany, że będzie świetnie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 18:05, 05 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)


Jestem przekonany, że będzie świetnie
Miło, że wierzysz we mnie. Dziś zawaliłam termin z wysyłką zdjęć z ogrodu.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 19:10, 05 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Dorotko, wszystkie dekoracje które pokazujesz są bardzo gustowne i bardzo inspirujące. Piękne! A pewnie jeszcze część ukrywasz
Do tego jak mobilizujesz do działania! Nazbierałam dziś u siebie na ugorze pod świerkami mchu i szyszek pod sosnami. I coś tam pomału planuję, może choć raz uda mi się zrobić jakieś dekoracje nie w ostatniej chwili
Domyślam się, że masz trochę stresu z przygotowaniami. Jesteś bardzo wymagająca wobec siebie. My tu się zachwycamy, a Ty znów wątpisz ( już to pisałam???) Pewnie za dużo naplanowałaś, ja tak zawsze mam i potem jak się nie wyrabiam to wpadam w popłoch, bo chcę wszystko zrobić. A przecież świat się nie zawali, a nawet nikt nie zauważy, bo nie wie,że miało być coś jeszcze A czasami w tym pośpiechu jakiś psikus się trafi, złośliwość rzeczy martwych. często tak miewam, jak się za bardzo staram
Co się stało, że nie zdążyłaś z fotkami? Wszyscy trzymamy kciuki za Ciebie, by minął stres i wszystko poszło jak z płatka
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Waclaw 19:11, 05 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Wierzę i wciąż się zachwycam. A to kreatywnością w zabawach z wnusiem, a to ozdobami, a to roślinami w ogrodzie, kompozycjami.
Zazdroszczę talentów którymi mogła byś obdarzyć kilka osób
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosialuk 20:37, 05 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5298
Tak samo myślę jak Ania. Wszystko pójdzie dobrze. Będziemy trzymać kciuki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 21:01, 05 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Więc nie zawracajmy głowy Dorotce niech narobi ozdób wstawi na forum to ocenimy.
Powodzenia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasiek 08:03, 06 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459





Prześlicznie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies