Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogrodowy pamiętnik 14:39, 21 lis 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Najładniej przebarwiła się zwykła hakonka macra. Może dlatego, że największa . Będzie za to co dzielić wiosną.




Działka prawie w Borach Tucholskich 14:18, 21 lis 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
przymrozki jej nie szkodzą



a tej i owszem
Słoneczny Ogród 13:09, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Oszroniona lawenda, jak sie nachyliłam zrobic zdjęcie to poczułam jej zapach i mnie to zdziwiło, że przy takim chłodzie też pachnie.
Mam tu 6szt w rządku.


Za to, że dużo zdjęć przedogródka, to z tyłu tylko jedno na skalniak
Ogród do odnowy 13:05, 21 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Gosiek33 napisał(a)


Gosiu, co to za cudo jest?
Słoneczny Ogród 13:02, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Akurat ze dwa dni temu z kasztanowca liście wszystkie zleciały więc je ładnie zgrabiłam i przynajmniej teraz jest zimowy widok bez sterty liści
Dobrze się zgrało.




Słoneczny Ogród 12:58, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Variegatusy takie jaśniutkie, no bardzo mi się podobają



Słoneczny Ogród 12:52, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Trzmielina zakwitła

Dziewanna zwiesiła wierzchołek


Hortensje miały jeszcze kwitnące pędy i jeszcze nowe w pąkach
Słoneczny Ogród 12:49, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Śliczne detale posypane cukrem



Zieleń, drewno i antracyt 12:47, 21 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
antracyt napisał(a)

A w ogrodzie biało.

Zuza, a co to za kwiaty?
Słoneczny Ogród 12:47, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Po przymrozku rozplenicowe kotki będą się rozsypywać.



Słoneczny Ogród 12:45, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Variegatusy juz miały kwitnąć



Słoneczny Ogród 12:43, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Teraz po przymrozku rudzielec wyłysieje



Słoneczny Ogród 12:41, 21 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Dzisiejszy pierwszy przymrozek.



Poprawa jakości starego trawnika 12:27, 21 lis 2020

Dołączył: 21 lis 2020
Posty: 2
Do góry
Dzień dobry, chciałabym podłączyć się pod temat ze swoim problemem.
Mam trawnik zakładany w tym roku, przy którym popełniłam mnóstwo błędów jego historia jest o wiele dluzsza ale nie ma co tu opowiadać. W ziemii mam wiele mieszanek traw ( barenburg shadow, barenburg rpr sport, jakąś mieszankę na kaszubskie gliniaste tereny i Trawa renowacyjna mieszanka Granum). Wynika to z tego że trawnik zakładała firma i najpierw siała barenburg shadow przez dwa miesiące nie wyrosło nic oprócz pola chwastów to robiłam dosiewki z barenburg sport.Potem w ramach reklamacji wjechali glebogryzarka i dowiozlam lepszą ziemię i posiali jakąś mieszankę na tereny gliniaste, a ja potem robiłam dosiewki z granum. Postanowiłam też rzucić nawóz siewnikiem oczywiście listwowym i teraz moj trawnik wygląda jak na zdjęciach. Ma różne kolory i już sama nie wiem czy to wina tego nawozu czy tych różnych mieszanek. Czy możecie mi powiedzieć co powinnam zrobić na wiosnę żeby mieć jednolity trawnik najlepiej żeby trawa miała ciemniejszy odcień. Czy obejdzie się bez glebogryzarki i dowożenia ziemii?
Ogród do odnowy 12:15, 21 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Strzyżyk

Mój ogrodowy pamiętnik 11:50, 21 lis 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Pierwszy przymrozek był tej nocy. Bardzo późno w tym roku.
Zastanawiam się, które trawy trzeba wiązać? Które związujecie?
Poniżej pomarańczowy grab i ambrowiec.



Ogrodowe kreacje 10:43, 21 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry

już kręga od studni nie ma, jest właz a obok mam kranik do podłączenia węża:









I masz to dobrze zrobione u nas jest 10 cm od włazu i do włazu się ciągle woda wkewa. W tym roku zrobiło się spięcie i korki wywaliło w całym domu.
Jak proszę aby to podwyższyć to eM mówi uważaj aby się woda nie lala.
... Kiedy czegoś gorąco pragniesz... 09:35, 21 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:16, 21 lis 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:16, 21 lis 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies