Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Maly_Bialy_D... 09:10, 21 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
A dzisiaj zamierzamy wybudować większy karmnik dla ptaszków .
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 09:35, 21 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
antracyt 13:14, 21 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11678
Ale fajny bujany fotel
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basilikum 13:29, 21 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Basiu ale slictnie u Ciebie taras super jak w hamerykanskich filmach

Fajnie, ze znow z nami tu jestes, nie uciekaj juz na tak dlugo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Maly_Bialy_D... 22:34, 21 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
antracyt napisał(a)
Ale fajny bujany fotel

Dziękuję, kupiłam go z odzysku, w Czaczu. Jeszcze ładnie utargowałam cenę. Moja babcia miała fotel bujany. Pamiętam, jak każdego dnia lubiłam się na nim bujać, dlatego kiedyś postanowiłam, że kiedy znajdę odpowiedni, to sobie zafunduję. No i się udało .
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 22:44, 21 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Basilikum napisał(a)
Basiu ale slictnie u Ciebie taras super jak w hamerykanskich filmach

Fajnie, ze znow z nami tu jestes, nie uciekaj juz na tak dlugo

Dziękuję Izuniu. Bardzo lubię przesiadywać na tarasie. Zwłaszcza późnym wieczorem, lub podczas deszczu. Nie słyszę wtedy sąsiadów i panuje błogą cisza.

Mam nadzieję, że nie zniknę już na tak długo. Trochę miałam zmian: zmiana pracy, później znalazłam dodatkową pracę, chodziłam do szkoły 2 lata, również do kafejki językowej, wyprawiałam córkę na studia do Angli. Teraz będę mieć więcej czasu wolnego wieczorami. Z pewnością będę tu zaglądać. Muszę powoli odwiedzić znajome wątki, pewnie nie nadrobię wszystkiego. Nie jestem w stanie, ale z chęcią poczytam i pooglądam, co słychać u Ciebie i innych.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 17:40, 22 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Zrobiliśmy nowy karmnik dla ptaszków. Przenieśliśmy go w inne miejsce i biedne wróble latały z przodu domu zdezorientowane, bo ich jadłodajnia zniknęła. Niesamowite, jak zwierzęta pamiętają miejsce, w którym dostają jeść. Z tyłu domu w nowej budce póki co, gościła tylko jedna sikorka. Mam nadzieję, że ptaki szybko się połapią, co i jak.




____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
antracyt 17:54, 22 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11678
Maly_Bialy_Domek napisał(a)

Dziękuję, kupiłam go z odzysku, w Czaczu. Jeszcze ładnie utargowałam cenę. Moja babcia miała fotel bujany. Pamiętam, jak każdego dnia lubiłam się na nim bujać, dlatego kiedyś postanowiłam, że kiedy znajdę odpowiedni, to sobie zafunduję. No i się udało .

Sto lat nie byłam w Czaczu. Ostatni raz mnie bardzo rozczarował i odechciało mi się jeździć. Może jeszcze się skuszę.
Moja babcia też miała fotel bujany i całe stado wnucząt się o niego "biło", każdy chciał się bujać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basilikum 18:25, 22 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja znowu nie moge na takim fotelu siedziec, hustawki i wszystko co sie rusza odpada
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Maly_Bialy_D... 19:53, 22 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
antracyt napisał(a)

Sto lat nie byłam w Czaczu. Ostatni raz mnie bardzo rozczarował i odechciało mi się jeździć. Może jeszcze się skuszę.
Moja babcia też miała fotel bujany i całe stado wnucząt się o niego "biło", każdy chciał się bujać

Ja mam do Czacza że 20 km, ale rzadko tam zaglądam mimo wszystko. To już nie jest to samo miejsce, co kilkanaście lat temu. Niektórzy sprzedawcy mają ceny z kosmosu, choć czasem idzie jeszcze trafić okazję.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies